Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy samsung? Erdemes...

Iphone vagy samsung? Erdemes e iphone SE-t venni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló,


Nem írtad, hogy melyik Samsung telefont hasonlítanád az iPhone SE-hez. Így nehéz véleményt mondani. Önmagában véve jó telefon a SE, de nem tudom, mihez képest kérdezed.


Ezen az oldalon össze tudod hasonlítani a SE-t más telefonokkal:

[link]

2016. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha iphone-t, akkor már minimum 6-ost. Semmiképp sem éri meg manapság a 4col kijelző. Hidd el, kicsi lesz ez neked. Főleg miután meglátsz valaki kezébe egy 5.5colos telót. Én a helyedbe samsungot vennék. Nekem most iphone5s-em van, előtte volt galaxy s3,s4,note 3.

Hát.. visszasírom a note3-at. Sokkal gyorsabbnak tűnt mint az iphone, jobban is kezelhetőbb és személyre szabhatóbb volt. Amint lesz egy vevő a telómra, adom el és állok vissza androidra. Az iphone már eleve az aksi miatt nem jó. Ami egyébként egyik legfontosabb tényezője egy telefonnak mindennapi használatban.

Tehát iphone-t ne vegyél, ha veszel is akkor minimum iphone 6s plus 64gb.. ez a legalsó apple termék ami feveszi a versenyt a mai csúcstelefonokkal. (Bár elég bénán hangzik a 2gb ram és 12mp-s kamera..) De ahogy ismerni lehet az apple-t, ezzel a 2gb-vel semmisem fog akadni, (játék sem), a kamera meg hiába rossz papiron, mégis szép képeket lehet vele csinálni.

Talán azt elfogadnám. De egy galaxy s7 még mindig szívmelengetőbb. (Olcsóbb kategóriában, a7,a8,note3..)

2016. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
#2 Az SE-t még az S6 is veri!
2016. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Kijelző méret miatt nem ajánlom.
2016. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
En is SE-t haaználok fél éve, elotte samsung s6-om volt, hat nekem sokkal jobban bejon az iphone.. gyorsabb,szebb képek, kézrel....
2016. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Az akksiról meg annyit, hogy a Pluszok mellett az SE-nek van a legjobb akksi ideje az iPhoneok között. (Nyilván a kis kijelző miatt is)
2016. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

#5 Minden relatív pl. a melóhelyemen az SE tulaj (is) megerősítette,hogy az S6-nak szebb képe van,ha ki van nagyítva a kép mindegyiken akkor látni leginkább,hogy menyivel részletesebb a kép a Samsungnál.

A gyorsaságban semmi különbség nincs szerintem.

Jó teló az SE,de az apró kijelzője miatt nem venném meg.

2016. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Egy s7 megeszi reggelire.
2016. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!