Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám lementeni a...

Brandon41 kérdése:

Hogyan tudnám lementeni a gépemre a minecraft világaim? Vagy azt rá lehetne tenni a sim kártyára, és arról nem töröl le semmit ha vissza állítom gyáribeállításokra?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném állítani a telefonomat gyári beállításokra,mert már csiga lassú a telefonom,szaggatnak a YouTube videók, valamikor alig akarja beadni a billentyűzetet. És leszertném menteni a minecraft-ban a dolgokat, mert annyi mindent építettem és még fogok is,nem akarom hogy elvesszenek.

2016. szept. 22. 16:34
 1/3 anonim válasza:
Én a telefonos verzióhoz nem igazán értek, de szerintem hasonlóan működik, mint a számítógépes. Ha csatlakoztatod a számítógéphez, biztos megtalálod valahol a mentett világok mappáit, de amúgy ha memóriakártyára átteszel bármit, a telefon gyáribeállítás funkciója nem nyúl hozzá. A külső hardverekre nincs utasítása a gyári beállításnak.
2016. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,csak az van hogy nincs sd kártyám, egyszer már rácsatlakoztam, meg is találtam azt a mappát amiben a minecraft van, és amikor le akartam másolni akkor nem másolt ki mindent, többször is megpróbáltam de mindig ugyanaz volt.
2016. szept. 23. 07:20
 3/3 anonim válasza:
1. Csatlakoztasd a telefonod a gépre. 2. Keresd meg a "games" mappát ami a minecraft-hoz tarozik. 3. Másold át a gép tárhelyére. Nekem így sikerült csak én a tabletemre másoltam át
2017. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!