Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál forgalom lassítás...

Telekomnál forgalom lassítás után az normális, hogy se email, se viber, se messenger üzenetet nem kapok mobilon? Wifin igen, tehát nem beállítás.

Figyelt kérdés
A másik, hogy 1 nap alatt eltűnt 1 giga netem, sima, facebookozástól. Videó nélkül.15-ször hívtam őket. Vegyek plusz adatforgalmat sok sok pénzért ez volt a válasz. Előtte a Telenornál simán ment a netem lassítás után. Ötletek?

2016. szept. 23. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Igen, normális. Nem kell az összes elérhetőségedre küldeniük, sms ben küldik a mobilnet számára (ha a sticket a gépen használod akkor kiírja)
2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja,nem tőlük gondoltam, hanem eleve semmilyen üzenetet nem jelez soha ki a,teló, csak wifin.
2016. szept. 24. 07:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az emaileket meg se tudom nézni csak wifin :(
2016. szept. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!