Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-te nem tudom az új...

Iphone 4-te nem tudom az új Facebookon rateleptieni mert csak ios 7operacios rendszere van mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Használod Safariból. Mást nem tudsz tenni, a telefon lecserélésén kívül.
2016. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem trollkodás,de vegyél egy normális androidos telót és azzal nem lesznek ilyen "pitiáner" gondjaid.
2016. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen kitalálta az iphone ezt a zártságot azt irja a sok IP tulaj, hogy legalább 4 évig nem lesz gondom a telefonnal, de 4 év után annál több ahogy látom majd mehet a kukába, pld a sonyerccson arc s -emet még mai napig tudom használni és azért az már öreg telónak számit 3 éve vettem kb
2016. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon, hogy iPhone 4 több mint 6 éves. Az 5 éves iPhone 4s-el nem lenne a kérdezőnek ilyen problémája - persze ez őt aligha nyugtathatja. De ott a böngészős felület, akku szempontjából még jobban is jár, mintha a gyalázatos minőségű klienssel szórakozna.
2016. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még 5 év mulva is fogom tudni használni az arc s-emet mert nyitott, ráteszek egy főzött romot es addigra hol lesz az IP 4-ese ? jaj addigra lehet, hogy megjön a szarfon fanok esze és irnak rá egy főzött romot amit kétlek mert csak azért vesznek iphonet mert hülyék mindenhez ... amugy ha annyira tökéletes akkor miért is van rá jealbreak ? jah mert egy darab szar az egész iphone az egész ios -sal együtt
2016. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: azért nyugtass meg, hogy nem vagy idősebb 14 évnél.
2016. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig van benne igazság amit ír
2016. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!