Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Max 100 ezerig és fontos lenne a jó előlapi/hátlapi kamera, tárhely (memóriakártya), a kijelző ne legyen túl nagy (max 5) és amúgy netezésre, játékokra és zenehallgatásra használnám. Milyen telefon lenne jó? Lehetőleg samsung vagy sony azaz az ismertebb márkák érdekelnek.

2016. szept. 26. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
S6
2016. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
iPhone 5S
2016. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Az S6 azért 100 felett van még jóval és speciel 150-ért láttam. Azért nem mindegy...


#2: Hát az iphone 5s azért már elég régi és a kamerája is elég rossz...


De azért köszönöm az ötleteket várnám a többi választ is:)

2016. szept. 26. 13:27
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

8 megapixeles, tök jó képeket csinál. Persze van ennél újabb, de szerintem még mindig versenyképes. Nézzél tesztképeket, szerintem sok mai 100 ezer körüli telefont kenterbe ver, pedig 3 éves konstrukció.

Nem akarom bántani az Androidot, de szerintem ebben az árkategóriában egyik sem veszi fel a versenyt az iPhone-nal.

2016. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De az előlapi kamerája csak 1,2 mpx és nekem a hátlapi is kevés. Kiemeltem hogy szeretném ha jó kamerája lenne de neki sajnos nincs az. Jónak számít: előlapi-5mpx, hátlapi-12mpx sajnos az iphone-nak jóval alatta van ezért nézek más telókat :/
2016. szept. 26. 15:05
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

Hát ezeknek a kritériumoknak (nem Apple vonalon) a Galaxy S7 felel meg. Csak az kb. másfélszer ennyi. Igaz, hogy fél év után egy lassú, állandóan lefagyó használhatatlan hulladék lesz, de a kamerája kétségtelenül penge.

Mondjuk itt jegyezném meg, hogy egy kamera nem feltétlenül a megapixelek számától jobb vagy rosszabb, sokkal többet számít a CCD meg a lencsék, de azt bajosabb nagy betűkkel kiírni a terméklapra. Mondjuk elsőosztályú módja a parasztvakításnak, és ezek szerint működik is.

Sajnos rajtad elég nehéz segíteni: igényeid vannak, de nem akarsz a zsebedbe nyúlni. Egyikkel sincs baj, csak a kettő együtt patthelyzetet szül.

2016. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nézegettem már telefonokat és találtam olyanokat amik tetszenek (jó a kamerájuk ÉS az áruk is) de gondoltam megkérdezem hátha valaki tud olyat mondani amit még nem néztem.

Most szóba jöhetnek: Galaxy A3 (2016) , A5 , esetleg: S6 vagy sony M5... Szóval igenis vannak jó kamerájú telefonok 150 alatt is. Amúgy meg tudom hogy mit szeretnék és szerintem a telefonok amik 100-150 ft felett vannak annyira túl vannak árazva a tudásukhoz képest (iphoneok vagy felső kategóriás samsungok - s7) hogy nem éri meg megvenni őket mert max 3 év után úgyis tönkremennek. Szóval még ötletek?:)

2016. szept. 26. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

A 3 év még nem is rossz. Mondjuk ha kibírja három évig, akkor kiszámolva egy 200 ezres telefon napi 180 forintba kerül. Annyi mint egy automatás kávé.

A baj az, hogy a Samsungok kb. fél év után belassulnak, állandóan lefagynak, használhatatlanná válnak. Sajnos nem egy ismerősöm járt így, és nem csak az olcsó Samsungokkal.

Eleve nem vagyok egy Android-párti, de ha már droid, akkor legalább HTC. Esetleg LG. De a Samsung az tényleg a legalja...

2016. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sony Xperia M5
2016. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:
LG G4?
2016. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!