Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LUMIA 650 Vélemények, Tapaszta...

Pátkai bálint kérdése:

LUMIA 650 Vélemények, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

venni szeretnék egy lumia 650-est de olvastam róla ezt is azt is és szeretnék megbizonyosodni hogy megéri-e.

Támogatja a vezeték nélküli töltést? és a Windows hello-t?



2016. szept. 26. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
android, imádon a wp-t de egyszerüen alkalmatlanok...
2016. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Csak wp-t neeee......inkább egy jó fajta androidost, hidd el, hálás leszel érte.
2016. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%
Windowsos Lumia mobil teljesen Megéri. Igaz nekem 535 öm van de csak abból a szempontból leszel hátrányban hogy sajnos nem adtak rá ki fingzongorát. Vezeték nélküli töltés nincs, mert nincs rajta napelem vagy generátor. Összességében az aksi sokáig bírja a hardware viszonylag gyenge de semmilyen játéknál vagy programmnál nem tapasztaltam akadást. Szerintem Megéri.
2016. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első kettő írta hogy androidot vegyek. Mire gondoltak milyét? 40e a keret fo szempont hogy elegáns legyen es enyhen szögletes, legyen nfc es ha lehet vez nélküli töltés.
2016. szept. 27. 06:07
 5/13 hannibalking ***** válasza:
86%
Abban az árkategóriában amit te írtál simán válassz WP-t. Alapjáraton én is Android felé navigáltalak volna. Én a mefjelenésétől egy évvel ezelőttig használtam Windows Phone-t, 3 évig Lumiat. A negyvenezres kategóriában Androidból csak használhatatlan sz#rt tudsz venni és azok helyett ezerszer inkább egy Lumia. Ebben az esetben még a funkcionalitásbeli korlátozottsága a WP rendszernek sem számít mert használhatóbb lesz mint mondjuk egy Samsung J vagy A szériás egy Sony M4 vagy egy LG G4C amik ráadásul drágábbak. Amint több pénzt tudsz költeni akkor viszont azonnal kukázni a WP-t.
2016. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hannibalking ***** válasza:
50%
Jah igen: Csodára ne számíts, a 650 annyira lesz elegendő hogy napi kapcsolattartás közösségi tartalmak meg egy-két kevésbé teljesítményigényes játék. A kamerája erőteljes "meh", a fontos pillanatokat ne ezzel örökítsd meg. A kijelző elfogadható viszonylag jó fényerővel. A billentyűzete mámor mert nagyon jó az algoritmusa (a legjobb a harom nagy rendszer közül).
2016. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
40e helyett 60e lett a keret szval irnatok meg 60e korul ugyanezekkel a feltételekkel mi t amit előbb irtam
2016. szept. 27. 15:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy 640 es van, de a 650 is egy szuper telefon. Az egyik legszebb lumia telefon. Gyengébb hardwere ellenére is tökéletesen fut rajta minden.
2016. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hannibalking ***** válasza:
Én bátran merem ajánlani az Alcatel OneTouch Idol 3 4,7"-os típusát. Az egyik, ha nem a legjobb ár-érték arányú telefon amit láttam.
2016. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és a Samsung a382016)?
2016. szept. 27. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!