Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külső akkumulátor, Power...

Külső akkumulátor, Power bank, USB-C csatlakozóval?

Figyelt kérdés
Hol találok ilyet magyar oldalakon? Nekem nem sikerült, de ha mégis, az ilyen 20000 mAh meg 10000 mAh-s volt, de az nekem feleslegesen nagy. Nexus 5X-hez kellene. Esetleg pontos márkát, típust vagy linket tudnátok küldeni? Köszönöm előre is!

2016. szept. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Helló,


Anker PowerCore 5000mAh:

[link]


11cm hosszú, 3,3cm átmérőjű.

10 euró, a szállítás 7,8 euró, összesen kb. 5800 forint. Több ilyen márkájú cuccom van (power bank, hangszóró, kábelek stb.), eddig nem volt gondom velük.

2016. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló megint, magyar oldalakon "vésztöltő" néven keresd. Az edigitalnál és az aquánál is van többféle, ha nem akarod külföldről rendelni.
2016. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. szept. 28. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Végig néztem aqua-t, edigital-t, sőt, még a media markt-ot, 220 volt-ot is, sehol egy USB-C-s külső akksi (Legalábbis 10000 mAh alattiaknál). Amazon-on találtam egyedül ilyen külső akksikat még a nap folyamán korábban, csak nekem nem jön be ez az előre utalok aztán várom a csomagot dolog. Szeretek akkor fizetni, mikor megkapom az árut...
2016. szept. 28. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Helló,


Ha maradunk az Anker márkánál, náluk van átalakító:

[link]

Kettő van a csomagban.


Szerintem ezzel jobban jársz, mint ha várnál usb-c akksira.


Az amazon.de-ről általában 7-10 nap alatt ideérnek a csomagok. Megnéztem az 5000mAH-s akksit, október 7-11 közti kiszállítást ír.


Igaz, hogy csak bankkártyával tudsz fizetni ott, ha nem jön meg az áru, visszaadják a pénzt, velem már megtörtént (talán kétszer rengeteg vásárlás közül). Én mindig igyekszem olyan terméket rendelni, amit az amazon küld ki ("Versand durch Amazon"). Kis webáruházaknál viszont én is utánvéttel szoktam rendelni.

2016. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen átalakítót kaptam a telefonhoz, csak azért jobb érzés lenne nem átalakítóval vacakolni. De majd eldől, hogy mi lesz. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2016. szept. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!