Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukámnak van egy Huawei P8...

Akoos kérdése:

Anyukámnak van egy Huawei P8 Lite telefonja, ami rácsatlakozik az itthoni WiFirouterre, de internet nem megy a telón. Ugyanarra a routerre kapcsolódik még laptop és más telefon is, azoknak gond nélkül ad netet is a router. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap még minden jó volt, ma egyszerűen nem. Már mindent újraindítottam, a WiFi kódot is újra beírtam a telóba, de semmi. Olvastam valami IP cím összeférhetetlenségről, talán az a ba? Nem sokat értettem belőle.

2016. szept. 28. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Más routerre csatlakozik?
2016. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikori a router, és mikor volt utoljára frissítve?
2016. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült megoldást találni? ugyanez a gondom Galaxy S3-mal. Egyik napról a másikra nincs internet az itthoni routerrel. Mindent végigzongoráztam, amit róla találtam és semmi nem működik..
2017. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!