Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber által létrehozott...

A Viber által létrehozott Viber Images mappából ha törlöm/áthelyezem a képeket, attól a beszélgetésfolyamban még láthatóak maradnak?

Figyelt kérdés

Vagy ezzel törlöm onnan?

Sajnos már matricákat sem tud lassan betölteni tárhelyhiány miatt, ezért gondoltam ezeket a képeket is leszedem.


2016. okt. 1. 12:16
 1/2 anonim válasza:

Ha jól tudom, ezzel a kicsi nézőkép nem törlődik, csak nem fogod tudni megnyitni, ha nagyban akarod megnézni. Próbáld ki egy képpel.

Ha nincs még külső SD kártyád, szerezz be egyet, sok mindent át lehet rá tenni rootolás nélkül is (a viber képeket nekem sajnos nem sikerült), és így nyersz egy kis helyet a belső táron.

Az a tapasztalatom, hogy hacsak nem akasrz rajta filmeket, ilyesmit is tárolni, akkor nem érdemes túl nagy külső SD-t venni, mert minden alkalmazásnak, annak is, ami átlinkelhető a külső SD-re, kell egy kis hely a belső táron is. Sajnos rootolás nélkül nem lehet őket teljes egészében kipakolni.

2016. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy 16 gigás sd-kártyám volt, csak épp bekrepált úgy tűnik...a gyermek fotói meg kincset érnek. :)
2016. okt. 15. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!