Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől telik meg a telefonom...

Mitől telik meg a telefonom memóriája?

Figyelt kérdés

Messenger, fb, viber-ezek vannak letöltve csupán. Ha fotózok, azokat nap végén google drive-ba mentem, telefonról törlöm a tárhely maitt. Van benne memóriakártya. Tegnap gyári beállítások visszaállítását csináltam, hátha annyi a baja, ez ment is ma délelőttig, és megint kiírja hogy kevés tárhely. Ismerős tanácsolta hogy töltsem még le a clean master-t meg is tettem de nem ér semmit..Mit tudok tenni ? LG k8...

köszi.


2016. okt. 1. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beállítások - Tárhely - Eszközmemória
2016. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, hogy a letöltött és telepített alkalmazások a telefon memóriáján vannak, nem a kártyán. Nézd meg, és helyezd át őket a memóriakártyára. Ezenkívül lehet hogy a fényképeket/videókat is a telefon memóriájába menti. Amúgy hány GB-os kártya van benne?
2016. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Melyik LG K8? A 8GB-os vagy a 16GB-os?
2016. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, 8gb!


Köszönöm a többieknek de nem tudtam beállítani 😔

2016. okt. 1. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:

8GB jó kicsi, lehet a cache tölti be. Van Recovery-d? Inditsd be és clear cache vagy valami ilyesmi.

Recovery: telo off, power és volum+ egyszerre, rezeg, elengeded, bejön a recovery menü. Elöször Clear minden, utána Factory.

2016. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fb zabálja a memóriád.
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy a facebook app a legnagyobb az én tabimon is.
2016. okt. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld.


Azt hiszem, reménytelen eset vagyok. Nem tudom,miről beszéltek, annyira béna vagyok az ilyen elektronikus cuccokhoz, hogy borzalom. :(


Esetleg kérhetném még szájba rágósabban ezt a re-nem tudom micsodát, amit írtál, hogy miket nyomjak...?? KÖszi nagyon

2016. okt. 4. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Kikapcsolod. Nyomod egyszerre a Home, Volum+ és bekapcsolo gombokat, mikor rezeg elengeded az összeset. Bejön a recovery menü. Volum- gombbal le a cache-ig, power gombbal okézod.

Eddig sikerült?

2016. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem! Hátul van a hangerő gomb és egy gomb, amivel fel lehet oldani és lezárni a bilentyűket. Ha az a home gomb, és a vol+-t ha nyomtam, nem jött be az a menü :(
2016. okt. 8. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!