Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s-nek mennyire árt a por?

Kicsi'sstunt kérdése:

Iphone 6s-nek mennyire árt a por?

Figyelt kérdés
Mennyire birja a port az Iphone 6s touch id , meg ilyenek valakinek valamilyen tapasztalat ?
2016. okt. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire az összes többi telefonnak is árt és megsúgom eléggé :D , bár igencsak alacsony iq-val lehetsz megáldva ha magadtól ez nem esik le gondolj csak arra h apró alkatrészek vannak benne amik eltömődnek , bár lehet nem is értetted mitől beszélek , lényeg hogy nem tesz neki jót
2016. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te sügér , először tanulj meg olvasni , aztán értelmezni a kérdést mielőtt válszolnál te nagy menő, legalább a nevedet válalnád fel ha ilyen szófosó lettél:)) . Ha nem tudtad el olvasni akkor hiába írom le mégegyszer , de lásd kivel van dolgom hátha kitudja hányadjára megérted teis, én tapasztalatott kértem nem okoskodást te sügér :)). De szerintem gőzöd sincs arról , hogy mi az az Iphone vagy esetleg az Apple ;) :))
2016. okt. 1. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld van ugyanis iPhone 6-ot használok de ne zavarjon , de mindenki magából indul ki és megegyszer hivatkoznék az első válaszomra hogy ha sok por éri akk zavarja őt mint minden érzékeny eszközt , de latom ezt már nem sikerült felfognod , de nekem soha nem volt vele problémám ezért nem értem a kérdést megis miféle por mert itthon nálunk tiszta a lakás nincsen por ha meg a mikor szemcsékre gondolsz amik a levegőben vannak akkor nem eddig még nem lett baja tőle remelem boldog vagy
2016. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikro
2016. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!