Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki leirna a tapasztalatait...

Hunika14 kérdése:

Valaki leirna a tapasztalatait a Huawei p9-el? Vagy jobban megeri a OnePlus3, esetleg valami mas opcio? 140000 a ra szant osszeg.

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a segitseget!

2016. okt. 1. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

OnePlus3-ra arra oda kell figyelni,hogy ha véletlen elromlik garancia elött akkor vissza kell küldened és akár 1hónapba is beletarthat,hogy visszakapod.Elvileg idahaza még telefontokot sem tudsz hozzá szerezni,de

ettől független jó kis készülék,bár a legutóbbi teszt szerint hiába gyors,de valahol a középmezőnyben helyzkedik el a OnePlus 3.

Én a Huawei-re szavaznák.

2016. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom, miert helyezkedik el a kozepmezonyben? A kamera gyengebb, meg milyen hatranyai vannak pl. a P9-el szemben?
2016. okt. 1. 22:45
 3/16 lacee02 válasza:
Én a Huawei-re szavazok, ugyanis nagyon erős telefon, megbízható, és a kamerája egyedülálló. 140e-ből jobbat nem kapsz.
2016. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3-as már hogyne kapna jobbat, miközben a OnePlus 3, jobb nála és olcsóbb..


Én egyértelműen azt mondom OnePlus 3

2016. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mikben jobb? :)
2016. okt. 2. 15:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Szinte mindenben :) OnePlus3 jelenleg az egyik legjobb okostelefon a piacon.
2016. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A garanciaval mi a helyzet? Az eredeti oldalrol rendelnem mindenkeppen. Bugosnak is velik sokan, hat nem tudom na .
2016. okt. 2. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyílván nem a leggyorsabb folyamat. Eltarthat egy hónap is is. Viszont csak írnod kell és viszik majd hozzák. Mindenhol vannak bugok, akár más androidnak, akár az iosnél akár a winnél
2016. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! te milyen telefont ajanlanal szived szerint 140-150 ezerert. A tulajdonsagaikkal nagyjabol tisztaban vagyok, de ez csak elmelet. LG,Sony,Iphone,Samsung,HTC,Huawei,Lenovo?
2016. okt. 2. 17:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Samsung S6 is brutál jó telefon,már az S5-nél is fényévekkel jobb!Az enyém 1.5éves és egyetlen egyszer nem fagyott le,és még mindig nagyon gyors,alkalmazásokat nem dobálja le.Nagyon szép képeket készít,ha egész nap nyomkodom akkor kb.1napig bírja az aksi,és még rengeteg jó tulajdonságai vannak!Érdemes számításba venni,ha tetszik ez a mobil.
2016. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!