Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6s-re lehet zenét...

Az iphone 6s-re lehet zenét letölteni ingyen? Meddig bírja az akksija?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért melyik telefonra nem lehet ingyen letölteni zenét xd ?
2016. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

erre találták ki az iTunest, hogy ne lehessen ingyen zenét tölteni az apple eszközökre.


legális módszerekkel nem lehet ezt megtenni, az illegális módszerekkel tele van az internet, JFGI.

egyvalamire figyelj, hogyha ha buzerálod, elveszti a garanciát.


welcome to the lehúzós Apple world.

2016. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra találták ki az iTunes-t, hogy meg tudd tenni... Nem a telefonon lévő app, hanem a PC-s.
2016. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes gondolkodásra vall lehúzásnak nevezni azt, ha emberek pénzt kérnek a munkájukért.
2016. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként gépről bármilyen letöltött zenét rátehetsz, nem azzal van baj hogy pénzt kérnek és igazából már vettem énis zenét ituneson, hanem azzal van a baj amennyit azért dalonként 250 forint nem olcsó főleg h mellé 256 kpbs es m4a minőséget kapsz legalább flac lenne nem egy tömörített valami
2016. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0.99 eur/dalonként tényleg sok, de 4.99 eur havonta az Apple Music, meg a Spotify is, azok pedig bőven megérik.
2016. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen de azokhoz meg elég jó mobilnet kell ha nem akarod őket le menteni és Magyarország nem a korlátlan mobilnetről híres :D de igen egyébként elég jó alternatívák csak legtöbb ember ugy van ezekkel minek fizessen egy minimális összeget ha ingyen is hozzájuthat
2016. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez tény! :)

Bár a Telenor tett egy lépést a jó irányba ezzel:

[link]


Csak kár, hogy nem Telenor-os vagyok, a MyMusic pedig nem ér nekem annyit, hogy váltsak. :D

2016. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En meg szeretem a dalokat rajta tartani a telefonon , lehet h régimódi vagyok de ez van :D
2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!