Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kompatibilis egy játék a...

Nem kompatibilis egy játék a telefonnal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont, ezért a régi telefont anyukámnak adtam. Van egy játék (HayDay), amit rá szeretnék neki tenni, de azt írja a Play Áruház, hogy nem kompatibilis, pedig amikor még én használtam , akkor rajta volt és semmi probléma nem volt. Valamint anyu régi telefonján is rajta van, aminek a tudása kisebb. Amelyik telefonra rá szeretném tenni, azon csináltam gyári adatok visszaállítását és ezt azóta csinálja, valamint azóta a Play Áruház is másabb lett. Olyan mintha valami régi verzió lenne. Van egy alkalmazás, amit pl kínaiul ad be, pedig régen az is rajta volt a telefonon és semmi baja nem volt. Valakinek esetleg valami ötlet, hogy mit tudnék tenni?

2016. okt. 1. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Probald meg frissiteni a google playt akar netről is letolthető apk kiterjesztesben probald utana teleliteni a jatekot
2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!