Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem tudok telefont...

Csak én nem tudok telefont választani mostanában?

Figyelt kérdés

*nem olyan kérdés, hogy ki mit venne :P


Régen olyan volt, hogy az ember kinézte a legjobb telefont (vagy a legjobbat amit megtudott venni) és annál nem igen volt jobb


Most meg itt állok és nem tudok dönteni, hogy milyen is kéne.

Kb van vagy 5 kiszemelt telefon és mind másban jó pl egyik vízálló másiknak jó az audió része, egyik nagyobb, másik kisebb...


Kb napi szinten változik a véleményem pl Végre egy vízálló teló kéne... aztán másnap de a hangzás fontosabb... harmadnap de nagyobb és szebb az amoled kijelző jobb...negyednap de az ios optimalizáltabb... ötödnap de a netes oldalak stb androidon jobbak... de az android agyon van bloatware-zve


Most a kérdésem az lenne, hogy más is így van vele?


2016. okt. 2. 09:44
 1/7 Szirty ***** válasza:

Az élet gigantikus problémái...

Örülnöd klellene neki :)

2016. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
száz éve az életben maradás lett volna a legnagyobb problémád.
2016. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igy van, de nem 1916-ot ítunk...
2016. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a gondom mostanában a telefonokkal, hogy sehogy nem állnak a kezemre ezek az 5"-os tepsik, kisebbet szeretnék, de abból nem túl nagy a választék. Vagy nagyon gyengék vagy nagyon nagyon jók de az én pénztárcámnak drágák.
2016. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

first world problems :D

Hát 100 évvel ezelőtt volt egy házad amin nem fújt be a szél/meleg volt már szinte megvolt mindened, nem volt a sok szar amire lehet költeni.


Először én is úgy voltam vele, hogy "túl nagy" most 5.5"-os telefonom, de ettől nagyobbat is bevállalnám.

Nekem ami a sok telóról hiányzik azok a nyomógombok (vagy legalább kapacitív gombok), olyan szar szerintem, hogy a teló kijelzőéből vesznek el...

[Illetve gondolom fagyás esetén lehet még halál, hogy nincs akár csak egy home gomb]

2016. okt. 2. 13:56
 6/7 anonim válasza:
Minden telefonon van valamilyen com máskülönben nem tudod bekapcsolni és alvarrez találni és lehet nyilvános telefon mondom jó lesz az neked csak nyomkodom éjjel nappal és ne hagyd abba nyomkodja a vérpénisz akkor is nyomkodni bekapcsolást csinált ismételt kapcsolgat a telefon kijelzőjét hogy villogjon és élvezni fogod a gombok használata érezni fogod akartok akkor és nagyon jó lesz neked
2017. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Xiaomi telefon a legjobb xiaomi redmi sorozat csak ezeket akció mi telefonokat tudok ajánlani mert csúcstechnológiát adnak el nagyon olcsón és mindenki számára elérhető és minden fajta telefon megtalálható axióma kínálatában xiaomi redmi
2017. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!