Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu m3s vagy Vernee Thor?

Meizu m3s vagy Vernee Thor?

Figyelt kérdés
E között a két telefon között vacilàlok. Eustock.eu-ról rendeljen de nem tudom melyiket vegyem.

2016. okt. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fuh, én is pont ezen vacilálok... Ha jól látom, csak pénteken érkezik készletre a thor náluk, addig valahogy el kell döntenem...


Szerintem a fő kérdés az az, hogy a fém ház, vagy a +1 GB ram a fontosabb. Te sem gondolom a 3 ezer forintos árkülönbség miatt vacilálsz.

A Vernee tesztjében írták, hogy a vakuja nagyon hideg, de legalább arról a telóról van magyar teszt. Az akksi a Meizuban nagyobb egy kicsit, nem tudom ez mennyit számítana.


Én eddig a Meizu-ra voksolok, de nagyon nagyon vacilálok, hogy mégis a Thor kellene... Kíváncsi vagyok hogy döntesz.


Egyébként hozzáértő barátaim mondták, hogy számottevő különbség szerintük nincs, és természetesen ennyiért mindkét teló szuper vétel, tehát mellényúlni nem fogsz.

2016. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Teljesítményben jo telefon de a kamera nagyon rossz minőségű mind két oldalon én ezért küldöm vissza konkrétan :'D
2016. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bocsánat azt elfelejtettem hogy a thorra írtam a kamerát
2016. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:
A Meizu-ban egy sokkal újabb CPU/IGP páros dobog, szóval ha komolyabb játékokat akarsz futtatni ... a Thorban az a Mali-T720MP3 nem túl combos. Cserében a Meizuban nincs FM rádió és LTE B20 (800Mhz) sem.
2016. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!