Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lehet a Galaxy S7-em?

Vírusos lehet a Galaxy S7-em?

Figyelt kérdés

Ma egy oldalra léptem, bedobált reklámokat, egyből kiléptem, azóta folyamatosan 10percenként bedob egy fehér lapot(nem internetes lapot) és felül egy kis csík töltődik.

Mit tehetek ellene?

Vagy mit ajánlatos leszedni? :)



2016. okt. 2. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Haveromnak hasonló problémája volt, csak ő egy ismeretlen oldalról töltött le egy neki kellő apk-t, és hasonló volt utána a nyoma, mint neked. Esetleg nem te is hasonlót követtél el?

Ő így oldotta meg:

Beállítások --> Alkalmazások | És itt azthiszem a legelső helyen volt, csak olyan rafinált volt a program, hogy nem volt neve(sima fehér háttér), szó szerint, ezért ő fél órán keresztül nem találta, pedig a legelső helyen volt. Ezt próbáld meg letörölni ha megtaláltad.

2016. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Opt out? Azt maximum úgy, hogy törölgeted az alkalmazásaidat. Nekem is volt, de nekem elsőre sikerült kiírtani.
2016. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!