Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismersz olyan fiatalt aki még...

Ismersz olyan fiatalt aki még butatelefont használ?

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi számít fiatalnak?

Én ismerek egy 29 éves srácot, akinek még nem érintőképernyős van.

2016. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán.....egyik barátnőm nagyon sokáig hadakozott az okostelefonok ellen, aztán tavaly bedöglött a Sony Ericsson w200-asa. Mivel nyugger telefont nem akart, így végül vett egy jó állapotú, használt okostelefont. Na, hát azóta úgy megszerette, hogy ki sem lehet robbantani a kezéből :D Mondta is a múltkor, hogy most már érti, hogy mi ez a nagy okostelefon - mánia :D


Más ilyen ismerősöm nem nagyon van, már a 60 éves apukámnak, meg a 63 éves nagynénimnek is okostelefonjuk van.

2016. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is van. A céges nekem is nyomógombos telefon.
2016. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Iparosok dolgoztak a házunkon a nyáron. Különféle szakmában legalább nyolcan, harminc alatti fiatalemberek. Egynek sem volt okostelefonja.
2016. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, pontosítsd a kérdésedet: ahogy valaki már írta, a cégesem nekem is butatelefon, viszont a magán telefonom pedig okos. Szóval igen, használok butatelefont IS. Meg gondolom a munkások, akiket az egyik válaszoló írt, azok is úgy vannak, hogy van munkás, meg rendes telefonjuk. Ha építőiparban dolgoznék, én sem vinnék magammal munkába okostelefont.


Vagy a te kérdésed arra vonatkozik, hogy van-e olyan aki CSAK butatelefont használ, és nem csak másodlagosnak???

2016. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen a kérdésem lehet nem volt pontos! Arra gondoltam , hogy van még aki fő telefonnak és nem másod vagy melós telónak egy sima egyszerű butatelefont használ. Aki nem csinál presztizskérdést a telefonból vagy valamiért nem jött be neki az okostelefon.
2016. okt. 4. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A mai vilagban ,ar nem eleg a buta telefon, az ember kap egy facebook uzenetet, egy imessage-t, felhivjad viberen, stb.

Na jo, a komuveseket nem hivja senki viberen, nekik a buta jo :-D

2016. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg fiatal használ még buta telefont. Pl melósok.

Vagy buta vagy rövid idő alatt leamortizálódó okos...

2016. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Édesanyám is butatelefont használ. samsung s5610
2016. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!