Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5 colos vagy nagyobb telefonok...

5 colos vagy nagyobb telefonokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Max.40000 Ft összegig

5 colos minimum legyen

Rom ram is normális legyen

Telefon nevet kérek nem oldalakat meg linkeket ! Lehetőleg magyar országon kapható legyen



2016. okt. 5. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Vernee Thor, Meizu M3S
2016. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vernee Thor vagy Honor 4C.

A Meizu M3S is tényleg nagyon szuper, de kicsivel drágább (45 ezer Ft legolcsóbban)

2016. okt. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy okosórával volt egy olyan esetünk, hogy a rokonom mindenáron egy boltban akarta megvenni. Bement az egyikbe, meg is vette. Mutatom a papírt, hogy a bolt honnan szerezte be (a papíron ők voltak forgalmazóként feltüntetve): onnan, ahonnan mi is tudnánk rendelni utánvétellel. Ezek után amondó vagyok, hogy arról a magyar nyelvű, szlovák (Komárno-i) webshopból érdemes rendelni. Remélem ennyi adatból már tudod, hogy melyikről írok (ha most kiírnám a nevét, akkor tényleg reklám lenne).
2016. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A Meizu M3S is tényleg nagyon szuper, de kicsivel drágább (45 ezer Ft legolcsóbban)"

Rossz helyen nézted, én találtam 40ért

2016. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!