Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 telefonom...

Samsung galaxy S4 telefonom hamar merül mégha nem is nyuzom szinte meg persze kivanak kapcsolva nem használt funkciok is de ez aksi hiba is lehet?

Figyelt kérdés

Én már az akumlátora gyanakszom 2600 as van benne és már 2 éves a telefonom , vigyáztam is rá de az akumlátor akkor ezzek szerint ugy van megtervezve hogy bizonyos idővel már kezd magárol romlani a teljesítménye ?

Ha feltöltöm csurig az aksit 100% ra nem is kell 5 perc de már esik 5-6 százalékot a bateri doctor hibernálo progi mutassa hogy hány százalékon van az aksi , de olyatbis hallotam hogy batteri doctor meg clain master tisztoto progik is kárt okozhatnakba telefonak valóban és lehet emiatt merül a telefonom ilyen gyorsan ?

Már eltávolitottam ezzeket de van olyan ami valóban jo és tényleg meghosszabicsa az aksi életartalmát ?

Új aksit szerintem veszek újat de azerintetek gyárit vegyek 2600 ast ujból vagy utángyártotat amiből találtam is 2800 ast ?

Ha új aksit rakok a telefonba akkor az adatok,névjyegyek meg zenelejátszási listák elvesznek a mentések meg a telepitet alkalmazások ?


2016. okt. 6. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tuti gyári aksit vennék hozzá.A play-en levő felsorolt és hasonló alkalmazások finoman szólva semmit nem érnek max a helyet foglalja és használja feleslegesen a telód!

Az utolsó kérdésedre pedig nem fog elveszni semmi adat stb.egy aksicserével.

2016. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!