Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vásárolt már az xxlgsm...

Valaki vásárolt már az xxlgsm üzletben? Megbízhatóak? Az ár ugyanannyi mint ami az oldalukra ki van írva?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni személyesen, nem rendelni. Ha valakinek volt valami tapasztalata a válaszát előre is köszönöm.

2016. okt. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

2016-ot írunk, ember.

Személyesen csak a nyuggerek vásárolnak csirkefarhátat.

Az aliexpressből rendeltél már? Töredék áron kapsz szuper dolgokat.

Ébresztőőőőő.

2016. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miféle aliexpressből?

Ébresztőőőőő


[link]

2016. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ember ha ott lakok a közelében akkor minek rendeljem??? Ébresztőőő egyébként azt kérdeztem hogy megbízható-e nem azt hogy hogyan vegyem meg....
2016. okt. 6. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:

mi egyszer megrendeltünk valamit, pénzt megkapták, mi meg a telefont nem, de miután jeleztük, hogy nem tetszik a dolog, nem telefont küldtek, hanem a pénzt vissza

a garanciás dolgokat kb el lehet felejteni

én nem ajánlom

2016. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#3 Ember! Szoval te ott laksz a kozelben es te kerded tolunk akik soha eletunkben nem hallottunk az xxlgsm-rol, hogy megbizhato e?

Hat nem forditva kellene? Mi kerdezzuk toled miutan vasaroltal toluk: na, megbizhato?

2016. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ember a kérdésemre válaszolj ne azon filozofálj hogy én mit miért csinálok... Ha nem tudsz akkor ne kommentelj ide...
2016. okt. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!