Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 3 vagy Samsung Galaxy S6?

Oneplus 3 vagy Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
S7es tul draga arra nincs penzem de az oneplus 3 es a galaxy s6 ugyan olyan arba van kb s melyik jobb szerintetek?

2016. okt. 6. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos a OnePlus-t választanám.
2016. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
OnePlus 3
2016. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Én az S6-ot választanám.Igaz,hogy gyorsabb kb 1mp-el a OnePlus3 azt itt véget is ért az előny!A többi pedig előny pedig,mind az S6 javára megy...de ami a lényeg,hogy jobb a szervízhálózat,és rengeteg tartozékokat tudsz venni hozzá és az S6 már kiforott mobil.
2016. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

One Plus 3 az S7 ellenfele

Ergo nem egy kategória a 2 telefon.

2016. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen a One+3, már csak a szoftveres támogatottság miatt is.


#3 Csak kíváncsiságból ,milyen előnyei vannak még szerinted az s6nak?

mert az, hogy tudsz hozzá banános tokot venni a gsm-ben az szerintem nem előny. (megjegyzem ebayen mindenhez lehet tartozékot venni, one+hoz is)

Szerviz meg... tudtommal one+ is ad garanciát ha hivatalos oldalról veszed. (fun fact: nekem eddig csak Samsung telefonomat kellett szervizbe vinni)

2016. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5 Persze ad garanciát a OnePlus3 csak várd meg amíg kínába hazaküdik és vissza.Az legalább 1hónap!

Nekem pont azért van Samsung,mert soha nem volt gond velük.

2016. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és? még így is jobban megéri a oneplus
2016. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, hogy Magyarországon is szépen elnyújtják a garanciális ügyintézésést.
2016. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Mintha magyarországon olyan gyors lenne a gariztatás... Minimum 2 hét, de nem ritka az 1 hónap is.... Szóval ez nem jött be!
2016. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!