Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire hiteles egy felugró...

Mennyire hiteles egy felugró vírust jelző ablak?

Figyelt kérdés

Épp olvastam egy oldalon amikor felugrott egy ablak egy elég hosszú szöveggel, hogy elvileg 4 vírust észlelt a telefonomon és telepítsek valami appot.

Nagyon nem értek az ilyesmikhez de már elég régóta baja van a telefonomnak (hamar forrósodik, lemerül,autós ütemmód bekapcsol és hasonlók).Ez elég hitelesnek tűnt viszont gyanús az az app letöltős dolog.

Alapból nem dőlök be egy ilyen online felugró ablaknak de mióta ezt bezártam elkezdett merülni meg forrósodni a telefonom,a kettő összefügghet?

Tudtok segíteni? Nem nagyon értek az ilyesmihez:/



2016. okt. 6. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mi baja van a gépednek, de ezek kicsit sem hitelesek. Reklám az egész, ok nélkül. Persze, majd anime streamnél véletlenül a reklámra kattintva (vannak problémáim tabletnél a pontossággal) az távolról leellenőrzi a tabletet, seems legit...
2016. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most ugrott fel másodjára az az ablak.Elvileg a böngésző károsodott, és ha rövid időn belül nem csinálok valamit károsítani dogja a sim kártyát, képeket, adatokat.

Megnéztem milyen oldal lehet de csak a google-t írja ki. Meg valami 28%-ról is írt, fogalmam sincs mi akar ez lenni.

2016. okt. 6. 19:35
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor biztos hogy csak egy reklám lehet?

Ha nem online vagyok akkor nem ugrik fel az ablak.

2016. okt. 6. 19:37
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez kezd idegesítő lenni, már legalább ötödjére ugrik fel ugyanez az ablak:D Mit csináljak vele?

Még azt sem mondhatom hogy egy bizonyos oldal okozzal, mert mindegy hol vagyok (facebook, gyakori, vagy bármi más), mindenhol felugrál.

2016. okt. 6. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Reklám, töröld a böngészési előzményeket
2016. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:

A reklámok egyik legszemetebb formája... addig nincs gond, amíg rá nem kattintasz a benne levő linkre.

Ami utána történhet, azért viszont senki nem vállal garanciát...

2016. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Töröltem az előzményeket és nem kattintottam rá semmire.


Köszi a válaszokat:)

2016. okt. 8. 11:14
 8/9 anonim válasza:

Szia Kérdező és Mindenki.

Engem tegnap óta zaklat ez a vírusos akármi,az itteni üneteid opcióba már nem tudok belépni, ez egy privát üzenet óta van.(tegnap írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatban)

Este kerestem valamit a Googlen, akkor dettó ez ugrott fel.Állítólag 4 vírust észlel a telefonomon, károsodás 28,1 %.Már nem merek belépni sehova.Mivel nem vagyok messze sem egy műszaki és technikai zseni, így már ötletem sincs mit csináljak.

2016. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*üzeneteid opcióba
2016. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!