Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy honor 8-at...

Szeretnék egy honor 8-at venni de nem engedik a szüleim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni. 120ezer körül egy honor 8-at vagy 70ezer körül egy huawei p9 lite-ot.( a Honor sokkal jobb de lehet hogy annyit sosem költhetek telefonra, mert nem engedik) Saját pénzemből venném, az előző telefonomat is sajátból vettem (kb 60ezerért) két évvel ezelőtt de folyton szervízben van és addig mindig egy sz*r cseretelefont kapok. De szüleim szerint a 2év az rövid idő hogy mindig 2évente vegyek új telót... Mit tegyek?

2016. okt. 8. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? Rám is mindig csúnyán néznek a szüleim ha valami drága "értelmetlen" dolgot veszek, de hát a te pénzed. Ha megmondják mire költheted sose tanulná meg az ember, hogy ha erre elköltöttem akkor jövöhéten nem lesz kaja pénzem. Pl. Szóval valahogy, de csak kedvesen értesd meg velük ezt. Amúgy sajna ezeket nem is úgy tervezik hogy 2 évnél tovább bírják pedig még ezeknél is (a régi telefonokhoz mérve) az 5 év a minimum lenne egy 100 ezres telefonnál.
2016. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2016. okt. 8. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát meg lehet érteni a szüleidet. Én is mindig kétévente veszek telefont már 14 éves korom óta, és a saját szüleim helyében én is falnak mennék magamtól :D

Így visszatekintve, már bánom, hogy ennyi pénzt kidobtam hülye telefonokra...

Amúgy ha kicsit várnál még, akkor lenne elég pénzed egy iPhone SE 64 GB-ra, ami viszont tényleg kompromisszummentesen (persze ez az igényektől is függ) futna 3-4 évig.

Én is a Honor 8-at néztem ki egyébként magamnak, de a mostani LG G2 minimmel még vagyunk olyan viszonyba, hogy kihúzzuk egymással fél évig, addig meg talán eléri a 100-at Hodor is :)

2016. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mindig azt hiszem egyedül vagyok ezzel, de amint látom nem :/

Szóval, én még 2 és fél éve kaptam a telóm (Lenovo vibe p1m) és akkor bevittem az osztályba, és mindenki szeme csillogott, és megdicsérték. Én kb. 1 éve szeretnék venni új telefont. Mi tagadás, ez kiöregedett, összetört... Majd egy fél éve már minden osztálytársam megkapta ezeket: Huawei p20 lite, huawei p10 lite, Iphone SE, Samsung Galaxy j6, Iphone 5s, Huawei p10 stb. És, nem is az a helyzet hogy zavar ez, és nem azért akarok új mobilt mert másoknak is az van... Nem vagyunk szegények, még meg is engedhetnénk Húsvéti ajándéknak egy Iphone 6s-t (115-120 ezer) De nem merem felhozni mert úgy is nemet mondanának... Szóval, nem vagy egyedül, nekem sincs jó telóm, anyáék azt mondják hogy: Megvehetnék neked, de akkor egész nap azon lógnál, így is plázázól meg ezek, és mi jó felnőttet szeretnénk nevelni, majd ha annyira rossz a mostani, kapsz nyomógombosat, telefonálni azzal is lehet és a telefon pont arra való.

Apu meg: Ezt később még meg fogod köszönni.



Vaahol igazuk van xD Amúgy, bocsi a hosszú válaszért.

2019. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A telefon telefinálásra való

Ja,a laptop,meg arra való,hogy dolgozz.

Ezek olyan hülye érvek.

Fejlődik a technológia,lépést kell tartani.

Apádat küldd el a fenébe.

2019. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!