Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iPhone 7 Jet Black-re...

Atika153 kérdése:

Ha iPhone 7 Jet Black-re (Kozmoszfekete) rakok átlátszó szilikon tokokot akkor az a "tükrös" kinézete ugyanúgy látható lesz?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ha ájfonhetesre telt, egy 2-3 ezres gagyi tok nem akadály.
2016. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annál csúnyább tokok nincsenek, ráadásul a legtöbb olyan szar anyagból van, hogy pár hét-hónap után teljesen elsárgul, bemattul

értem én a karc elleni védelmet, de ez nem megoldás

2016. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy besárgul, de az nem jelent problémát, mert havont cserélném
2016. okt. 8. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor lesz egy gyönyörű készüléked, és rajta egy ronda (még ha új is) tok? kicsit olyan ez, mintha lenne egy festményed, de letakarnád, hogy ne érje semmi hatás...


btw. a tokba beágyazódó apró szemcsék ugyan úgy tudják a felületet karcolni


ezek használati eszközök

olyan mértékben kell rájuk vigyázni, hogy a funkcionalitásukat hosszú távon se veszítsék el, de el kell fogadni a tényt, hogy van ami ellen nem lehet védekezni

2016. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemértem, hogy egy 0,3 mm-es szilikon toktól miért lesz rondább.
2016. okt. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!