Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy bypass...

Mennyibe kerül egy bypass feltörés a Samsung galaxy s7 esetén?

Figyelt kérdés
A telefont egy hete vettem a netem megkimélt állapotba ma jött is a csomag.De kérte a kódot.Gondoltam csinálok egy factory resetet hát ha megoldja a problémám.Elsőnek jónak tünt aztán azt irja,hogy jelentkezzek be egy olyan fiókkal ami már egyszer használatos volt.Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval de az sajnos lehetetlen ... a telefont is azért adta el mert költözött ki Angliába és kellet a pénz mindenhonnan.Neten néztem videókat de semmi hasznuk mindent megpróbáltam.Szerintetek mennyiért csinálnák meg?

2016. okt. 8. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem factory resetnek működnie kellene. Nekem picit gyanús, hogy nem változott meg a samsung fiók. A samsung accountnál lehet csinálni egy csomó mindent, pl lockolhatod a telefont.

Bevallom nekem ez az eladó történet gyanús. Megvesz valaki egy S7-est majd eszébe jut, hogy Angliába kell költöznie ...Még ezer fontot sem ér az a telefon, nem sokra megy az árával. Ráadásul bukik az üzleten, használhatná Angilában is a telefont...

2016. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lopott készüléket vettél
2016. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
S akkor most mit tegyek?Nem 10 ezer volt a telefon hanem 90 ezer...a telefont meg most nincs mit csinalnom vele...szervizbe ha elviszem tudnak valamit csinalni vele?Ha igen mennyiert?A telefont 3 honapja mar arulta azt irta az oldal
2016. okt. 8. 18:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy itthon meg csinalhatok neki valamit?
2016. okt. 8. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:

A szamszung lockot ki lehet szedni, nem olyan komoly mint az icloud.

Neten van rola how to.

2016. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erre en is rajottem a leirasba irtam is hogy probaltam mar mind...
2016. okt. 9. 00:29
 7/11 anonim ***** válasza:

"a telefont is azért adta el mert költözött ki Angliába és kellet a pénz mindenhonnan."

Ez csak a szokásos duma akkor, ha át akarnak venni, ilyenkor biztos lehetsz benne, hogy nem fogod elérni az eladót

2016. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
átverni
2016. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2016. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!