Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új androidos telefonon...

Egy új androidos telefonon miért nem világít az értesítési led, ha email jön, facebooknak, messengernek stb értesítése, üzenete van?

Figyelt kérdés

Teljesen új telefon, alig van még rajta program.

Minden létező beállítás be van kapcsolva, hogy villogjon stb, wifi is beállítva, hogy ne kapcsoljon szét sosem.

Az értesítések előjönnek, ha lehúzom fentről a kijelzőt.

de maga a led nem villog, csak ha nem fogadott hívás, vagy sms van, vagy töltöm...

Bosszant a dolog, mert direkt ezért akartam értesítési ledes telefont, hogy ezeket lássam akkor is ha csak rápillantok a telóra.



2016. okt. 12. 13:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
tuti valami beállítás nincs bekapcsolva még!
2016. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Már csak a telefon típusát felejtetted el leírni.
2016. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Van erre beállítás,de eltérő lehet az enyémtől, illetve van külön app is amivel lehet a ledeket mindenféle dologra bírni,ha ez nem válna be.

Beállítások -> LED jelzőfény (4.4.x alap droid)

2016. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jelzőfény az?Milyen mobilod van?
2016. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nem vagyok profi, de hátha segíthetek. Az én telefonomon úgy lehet beállítani, hogy beállítások-értesítések-alkalmazás értesítések-ott kiválasztom az alkalmazást, aztán alul led értesítések. Nem biztos, hogy minden telefonnál így van.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

xiaomi mi 4c


olyan fura amúgy, mert ha bekapcsolom a wifit, egyik alkalmazás sem jelez, hogy valami történt.

aztán mikor megnyitom ráfrissít magára, egyből jönnek az értesítések, üzenetek stb...:(

2016. okt. 12. 15:43
 7/19 A kérdező kommentje:

amit írtatok, mindent végignéztem, és mindegyiknél e van kapcsolva maga az értesítés is, plusz a led értesítés is.

az ezer éves sony tipom mikor bekapcsoltam a wifit lelassult befagyott mint állat, de minden egyes program értesítéseit dobálta ki izomból, plusz ledet is villogtatta.

ez semmit nem csinál...bekapcsolom a wifit mint már írtam is, felcsatlakozik, kinn a jel, de egyik progi sem értesít, csak akkor ha külön belelépek..:(

2016. okt. 12. 15:53
 8/19 anonim válasza:
Érdekes. Nekem is xiaomi telefonom van és annál még azt is be lehet állítani, hogy milyen szín villogjon ha nem fogadott hívás, értesítés vagy üzenet van.
2016. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Igaz én soha nem kapcsolom ki a wifit mert csak az van, nincs mobil netem.
2016. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem akkor nem jelez semmit ha nem érzékel netet (mobilnet wtg ftw) de ha kap akkor mindent egyszerre jelez.
2016. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!