Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom...

Girlsy kérdése:

Nem kapcsol be a telefonom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam hagytam töltön is 1órán kersztül de semmi már 3féle töltöt használta USBtől elkezddve mindent és semmi...valaki tudna segiteni?
2016. okt. 13. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágám, szervizről hallottál már?
2016. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen hallottam...de nem véletlenül nem lett elvidve szervizbe mert az sok idő és most sürgös lenne az a baj
2016. okt. 13. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Drága, he te "hülye vagy hozzá" (azaz nem tudod megcsinálni) akkor marad az okos ember (szervíz) Amúgy attól függ mi a gond vele (lehet az usb port vált le a nyákról, vagy az akksi halt meg, vagy szoftver gyengélkedik) , előfordulhat hogy pár óra alatt meg is lesz. DE így látatlanban nem fogja tudni senki megmondani mi a ménykű van vele, és a távgyógyítás sem fog menni. Ha mázlid van pár ezres tétel lesz (3-5 ezer).
2016. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Vársz egy pár napig, hát ha mond valaki valamit itt a Gyakorin, majd amikor nem, elviszed szervizbe. Teljesen logikus, így rengeteg időt nyersz!
2016. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat hogy mertem itt segitséget kérni hogy mit tudnék csinálni vele....talán 2hét ha gyorsak mire megcsinálnák a szervizbe és reménykedtem benne hogy valaki tud a szervizen kivül is mondani valamit...azért nem kéne bunkónak lenni mert eléggé igy jött le az egész
2016. okt. 13. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, várj még egy pár napig, mielőtt szervizbe viszed! Biztosan tud valaki itt a Gyakorin látatlanban is valami megoldással szolgálni egy ilyen problémára!
2016. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!