Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Xperia...

Mit gondoltok a Sony Xperia E5 telefonról?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 17:38
 1/3 BM-Striker ***** válasza:
Masszívan túlárazott.
2016. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A képességeihez képest szerintem is elég drága, viszont elég gyors , kíbir 40%-os fényerőn kb 4-5 óra folyamatos használatot. Szeretem benne, hogy a napfényen is jól olvasható. A hangszóró az alján van, ráadásul a jobb oldalon. Egy kicsit viszont zavar, hogy alig 1 hónapja vettem meg, tökre vigyáztam rá és mégis keletkezett rajta pár karc. Dehát inkább csak lámpafénynél látszik, lekapcsolt állapotban. Amúgy eddig még egyszer sem fagyott le, pedig használom rendesen. Ja és nagyon jó , hogy ilyen keskeny, simán tudom használni 1 kézzel is.
2016. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon gondolkozom rajta. :)
2016. okt. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!