Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Samsung...

Megéri megvenni a Samsung Galaxy S7 Edge-t ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek megéri megvenni ezt a csúcskategóriás Samsungot? Sok évig kibírja majd? Vagy érdemesebb venni egy olcsóbb, középkategóriát? Mi a véleményetek a telefonról? Olcsóbban milyen Samsung telefont ajánlanátok, ami hasonló élményt nyújt? Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. okt. 14. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy jósnőt kellene megkérdezni. Egy fél éve a piacon lévő bármilyen termékről nehéz megmondani előre hogy meddig lesz jó vagy meddig fogod használni. Lehet hogy jövőre vagy esetleg két év múlva (netán 3 év múlva) már lecseréled egy újabb szebb és jobb telefonra. Addig biztosan jó lesz.
2016. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fene se tudja megmondani mi meddig tart.


Van hogy évekig szinte azonos hardveri szinten jönnek a telefonok, aztán van egy nagy ugrás. Vagy épp kitalálnak egy halom "feature"-t ami miatt megéri újat venni.


Anno még az okostelefont is baromságnak tartottam 5-6 éve, most meg fontosabb mint a számítógépem. Vagy az ujjlenyomat olvasót is feleslegesnek tartottam, aztán most látom értelmét, hogy nem kell 2 percenként mintát meg pin kódot rajzolgatnom, hanem simán felold.

2016. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a legjobb mobil a piacon, igen megéri.
2016. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól füg mennyire kell neked a jó kamera, a vízállóság, meg ilyenek. Ha megelégszel egy középkategóriás telóval ott a Xiaomi Redmi 3S, nagyobb az akksija, mint az S7 Edge-nek max nem játszol rajta 60 fps-el. 3 évet nem bír ki egy telefon sem hibamentesen, főleg hogy az s7 edgenél sok kijelző hibásat javítottam. Ha drága és jó telefont akarsz akkor csak hajrá, bár én a munkámból kifolyólag lebeszélnélek a samsungról.
2016. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! A Samsung Galaxy S6 szériáról mit gondoltok?
2016. okt. 15. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem S6 van. Gyors, gyönyörű a kékesfekete szín, egy napot játszva kibír, ha nem nyüstölöm, akár kettőt is. 0-ról 100%-ra kb 1 óra 10 perc alatt feltöltődik, és támogatja a kábel nélküli töltést. Netezéskor, filmezéskor és az igényesebb játékok játszásakor is fut akadásmentesen. A hangot szépen játsza le és a kamerája gyönyörű képeket csinál. Nekem a 32GB-os verzió van, bőven elég szerintem, engem nem zavar hogy nem bővíthető a tárhely. A telefon nem is nagyon melegszik. A kijelző is gyönyörű, és látható napfényben is szépen. Két hátránya van az S7-tel szemben: az egyik, hogy nem vízálló, és az S7 villámgyors autofókuszával összehasonlítva lassabban fókuszál (nagyon gyorsan, de az S7-től lassabban). Még mondják, hogy az S7 gyenge fényviszonyok között is jó képeket csinál. Nem volt alkalmam megpróbálni az S7 fényképezőjét sötétedéskor, de az S6 is szépen fényképez szürkületben, vagy akár fénnyel szemben. Továbbá ami zavaró lehet, hogy a fém-üveg ház bár nagyon prémium hatású, elég csúszós.


Én használtan vettem, nem bántam meg. Sajnáltam azt a rengeteg pénzt egy telefonért, amit az S7-ért kérnek.


Röviden: Az S6 nagyon jó, majdnem annyira mint az S7, csak sokkal olcsóbb. Én merem ajánlani. Nem bánnád meg, és ha mernél használtan telefont venni, akkor azt a 80-100 000ft-t az utolsó forintig megéri. Csak kell vigyázni a kópiákkal, sok van, és valamelyik nehezen kiszúrható (figyelj a SIM-tálcára, képernyő élessége, akadásmentes futás, gyors bekapcsolás, jó minőségű fényképezőre... A kópiák ezek valamelyikében elbuknak. És még van sok minden ami alapján kiszúrhatod. Youtube a barátod.)

2016. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hosszú válaszodat, sok számomra hasznos dolgot leírtál! Köszi hogy időt szántál a kérdésemre! :) Ment a zöld kéz! :)
2016. okt. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!