Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám eltüntetni...

Hogyan tudnám eltüntetni Android 6. 0.1. -ről (samsung s7) a felugró, kéretlen reklámokat?

Figyelt kérdés
Nemtudom, hogy hogy került rá, gondolom valamelyik játék frissítésével érkezhetett az áldás. Véletlenszerűen ugranak fel reklámok használat közben, sőt még a böngészőt is elindítja egy play áruházas hivatkozással, hogy töltsek le ezt-azt. már szinte minden olyan alkalmazást letöröltem a mi nem gyári, de mégsem tűnik el. Sőt egy ideje új alkalmazást sem telepítettem, hogy tudjam melyik lehet a ludas. Csak gyári visszaállítással lehet?
2016. okt. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fel valamit antimatyit, korábban AVL volt a nyerő. most nem tudom mi ami aktuális.

A lényeg hogy minden alkalmazást elemezzen, vírus, malver, reklám, egyéb szirszarokat kimazsolázza, aztán törölheted ami bebasz. De neked kell tudni értelmezned mire milyen minősítést ad, és melyik az ami nálad bekavar. Így állj neki, nagy piros gomb még mindig nem létezik.

2016. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam párat, köztük avl, kaspersky stb.. de mind azt irja, hogy nem talál semmit... erre felugrik a rohadt reklám :D
2016. okt. 14. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele sokat bajlódni, állítsd vissza gyári beállításokra, azután óvatosan telepítgesd vissza az appokat.
2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!