Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazások áthelyezése...

Alkalmazások áthelyezése sd1-re (Android 4.4.2 Kitkat)?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap vettem egy telefont (Telenor k510), és lenne vele egy kis problémám. Nem tudom miért, de a belső tárhelyet 2 "partíció szerű dologra osztották fel (pontosan nem tudom hogy mi is ez). Van egy "Belső tárhely" ami 2GB

( [link] )

és egy "Telefon memória" ami 4GB (ez teljes mérete a belső memóriának)

( [link] ).


Az lenne a problémám, hogy az alkalmazásokat csak e-között a 2 "partíció" között tudom mozgatni, így nem tudom áthelyezni őket a 16GB-os SD kártyámra. Nem azért mert nem engedi, hanem mert nincs rá lehetőség.

[link]

[link]


Megpróbáltam különböző alkalmazásokkal áthelyezni őket az SD kártyámra, de itt előjött egy újabb probléma.

A telefon a belső memóriát is egy SD kártyának titulálja. Ezért ezek az appok is oda helyezik át.

[link]

[link]

Tehát az sdcard0 a telefon belső memóriája, az sdcard1 pedig a 16GB-os SD kártyám.


Van erre valamiféle megoldás? A telefon-t rootoltam, a garancia nem érdekel. Mit tehetnék?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. okt. 14. 22:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!