Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt ajánlanátok 3-4...

Melyik mobilt ajánlanátok 3-4 évre?

Figyelt kérdés

Apple Iphone 7, Samsung Galaxy S7 vagy Samsung Galaxy S7 edge?

Melyik mobil rendszere a legmegbízhatóbb?



2016. okt. 18. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a megbízhatóságra mész, és nem a kezelhetőségre, akkor iPhone, de nálam nem bírna ki 3-4 évet, mert az első héten kibsznám az ablakon.


Szóval én az S7-nek azt a változatát javaslom, amelyik neked szimpatikus.

2016. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Minden telefonnak vannak olyan funkciói, amivel meg kell barátkozni kezelhetőségileg, alkalmazásokban, működésben.

A felsoroltak közül az iPhone a legmegbízhatóbb.

De kérdés, hogy neked az Android vagy iOS tetszik-e jobban?

Nekem nem a felsorolt márkák közül van telefonom, és ennyit kibír az is.

Személyes vélemény: én Samsungot nem vennék a mai típusokból, mert telefonok terén a Samsung inkább csak a nevéből él. Persze ez az új kijelző nagy újítás volt, és az akkumulátora is elég jól bírja, de a Samsung Androidjánál van jobb Android. Szerintem a Huawei saját fejlesztésű Android operációs rendszere sokkal jobb, jobban áttekinthető, és jobban kezelhető, kicsit hasonlít az iOS-hez.

2016. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hardveres alap mindegyiknél jó és inkább azt kell megnézned hogy melyiknek a fícsöreire van szükséged (kell nagy felbontású képernyő pl VR-ozáshoz vagy elég a kisebb stb.).

A rendszert úgyis telefo$od 1-2 év alatt alkalmazásokkal és emiatt egyre lassabb lesz egyre rövidebb üzemidővel. Ezért nem árt alaposan kitakarítani néha (ez a titka a sok-sok évnyi felhőtlen használatnak).

Nem is jövök a tipikus én ezt venném az meg nem venném szomszéd Pistike szöveggel: azt vedd meg amelyik tetszik neked mert mindegyik jó telefon. Lehet hogy a telefonok képességeinek a felét se fogod kihasználni úgysem.

2016. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!