Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Pro 3 factory reset?

Xiaomi Redmi Pro 3 factory reset?

Figyelt kérdés

Van egy fent említett telefonom, azonban az android sajnos egyik pillanatról a másikra nem indult el rajta.

Úgy olvastam, hogy resetelni kell, amit bekapcsoláskor a power+volume up gombbal előhozott menüben tudok megtenni.

Itt volt egy gomb, amelyet megnyomva angol lett minden, azonban itt nem találok olyat, hogy factory reset, ilyenek vannak, hogy audio test, hardware information, download, stb.

Már mindent kipróbáltam, de sajnos egyik sem vezetett megoldásra.

Hol tudnám leresetelni a telefonomat?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hangerő fel + bekapcs

- angol választ

- Wipe&Reset

2016. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is ilyet találtam, de nekem nincs ott ez a lehetőség, hogy vipe&reset, mint írtam, csak test lehetőségek vannak ott, illetve hardware information.
2016. okt. 18. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami nem jó.


Kapcsold ki a telefont.Nyomd meg a bekapcsoló gombot és a hangerő fel gombot egyszerre,míg meg nem jelenik a Mi logó.Ezután elengedheted a gombokat,egy-két másodperc és a Recoveryben vagy

-Válaszd az Angol nyelvet


MiRecoveryben a hangerőgombokkal navigálsz,és a bekapcsoló gombbal okézol.

2016. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bementem a recoverybe, de most annyit mutat, hogy csatlakoztassam a géphez, viszont akkor sem történik változás, ha csatlakoztatom.
2016. okt. 23. 01:08
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémám van. A Redmi Pro készülékem nem tud elindulni, resetelés után csak az usb felület jön fel. Ha valaki tud segíteni örömmel venném.
2021. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!