Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee f7 telefonról vélemény?

Doogee f7 telefonról vélemény?

Figyelt kérdés
Volt egy doogee f5-öm ami nagyon jól bírta, de a motorbalesetem után nem volt az igazi. Leváltalám az f7-re de sehol se látok róla véleményt. Valakinek esetleg van?
2016. okt. 18. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Nincs semmi válasz. Ezek GYÍKOK! Semmit sem értenek a jó ár érték arányhoz. Azt sem tudják eszik ezt vagy isszák. Sehol egy Fia teszt. Mindenki Galaxy meg Galaxy, egészségükre! Sebaj nekem holnap jön a Doogee F7 esem. Azért választottam mert F5 után jó vételnek tűnik. F7 pro-t elcseszték azzal hogy nem lehet belerakni mem kártyát, normális 2016-ban??? Neked lett végül?
2016. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, most fogom majd venni, viszont engem a pro kicsit jobban megfogott tudás ügyileg. Valóban az sd hiány elég gáz. A simáról vélemény?
2017. jan. 6. 15:34
 3/3 anonim válasza:
Üdv! Azóta van még egy. Összesen már kettő a családban. Egyszerűen tökéletes. Gyors, nem fagy, szep.
2017. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!