Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leakartam tolteni a Spotify-t...

Leakartam tolteni a Spotify-t de nem tudtam regisztralni. Csak bizonyos orszagokban lehet hasznalni? Van valami csel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 21:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Ingyenes?
2016. okt. 18. 21:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Használhatod ingyen a Spotify-t, de úgy a maximális bitráta ~160 kbps (Ogg Vorbis), vannak benne reklámok, óránként 6 számot ugorhatsz át mobilon, nem tölthetsz le számokat az offline hallgatáshoz, és nem támogatott a Spotify Connect sem.


A Premium maximális bitrátája 320 kbps, a fenti korlátozásokat is feloldják, és itt Magyarországon havi 5 euróba (~1500 forint) kerül.


A Spotify sok országban elérhető (ahogy fentebb említettem, nálunk is), de nem mindenhol:

[link]


A "nem tudtam regisztrálni" nem elég ahhoz, hogy segíteni lehessen. Hol akadtál el, milyen hibát írt ki? Miért kéne csel?

2016. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!