Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok egy régebbi...

EgyKérdő kérdése:

Hogyan tudok egy régebbi verziót visszaállítani egy applikációnál?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogyha lehet akkor hogyan kell visszaállítani a Messenger régebbi verzióját iPhone 4s-re? Kíváncsiságból megfrissítettem ma a Messenger appot és a kinézete valami förtelem. Egyáltalán nem tetszik. Ha jól tudom a jelenlegi ami egyben a legújabb verzió rajta az a 92.0 a Messengeren. Mindenhol olvastam hogy hihetetlenül jó lett stb stb. Nekem egyáltalán nem tetszik.Ha valahogy lehetséges letölteni a régebbi verzióját a Messengernek akkor kérem segítsetek. Előre is köszönöm a segítő és értelmes válaszokat.

2016. okt. 20. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd az .ipa applikaciot a neten, valahol lattam de nem emlekszem hol. Aztan feltoltod iTuneszal.
2016. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


vagy keresd ezt a gugliban:


facebook messenger for iphone old version ipa

2016. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!