Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS folyton felugró hirdetések...

SOS folyton felugró hirdetések a telefonomon?

Figyelt kérdés

nemrég vettem egy új telefont, persze az első dolgom az volt hogy rápakoltam alkalmazásokat. viszont azóta egyfolytában felugranak hirdetések, de nem a chrome-ban, hanem a telefonomon bármikor, akár a kezdőképernyőn, akár a zenékben, és általában ugyanaz a 3 hirdetés felváltva. nincs rajta semmilyen forrás, hogy mondjuk a google üzemelteti vagy valami, hanem tényleg semmi. már 3 vírusírtót is kipróbáltam.

az AVG már a kezdetektől a telómon volt, sosem jelzett semmit, illetve a másik kettő, a két legnépszerűbb vírusírtó, deep scan-nel, de egyiksem talált semmit. és nagyon idegesítőek, mert konkrétan olyan 10 másodpercenként felugrik egy. eleinte azt hittem majd biztos valahogy abbamarad, vagy észleli majd valamelyik vírusírtó, de semmi!


és most eléggé be vagyok parázva főleg mert ötletem sincs melyik app okozhatja, viszont már eléggé beköltöztem a telóba, és nem szeretném reset-elni.

mit tegyek??


2016. okt. 20. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Android?

Ha igen Beállítás/adathasználat/

Nézd meg van-e gyanús tétel.


Ha nem találsz akkor törölj mindet és óvatosan pakolgasd vissza az appokat.

Ha vírusirtó nem jelez akkor valszeg te telepítéskor hagytad jóvá, hogy kérsz reklámot és egy olyan alkalmazás csinálja, amire talán nem is gondolsz.

2016. okt. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!