Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Külföldön internet a telefonon? Hogyan? Melyik a legjobb megoldás?

Külföldön szeretnék mobilnetet a telefonomra, mivel itthon hiába van rajt net, határon átlépve nem működik. Mi leeht a (olcsó) legjobb megoldás? Alapvetően nem kell nagy adatforgalom, de az jó lenne, ha nem csak 1 napra lenne net.

Keress kérdéseket hasonló témákban: külföld, internet, mobilnet, okostelefon, telefon

2016. okt. 22. 05:24  Privát üzenet  

A válaszok
Kint veszel egy SIM-et meg érdeklődsz a tarifáikról, szolgáltatásaikról

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. okt. 22. 07:07 Privát üzenet
Nem mindig tudsz venni külföldön SIM kártyát, ellenben tudsz kölcsönkérni, csak keress rá, kik azok, akiktől tudsz külföldi SIK kártyát kölcsönözni.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. okt. 22. 08:02 Privát üzenet

egy-két extrém országot eltekintve miért ne tudna venni prepaid netet? Nekem még Albániában, Boszniában is sikerült. A legtöbb helyen benzinkúton is tud venni, 1 hetes vagy havi prepaid netkártyát.

Emellett ha EU-ba utazol, a hazai szolgáltatóknál már elég jó konstrukciók vannak, hogy az itthoni adatforgalmad felhasználhasd, fillérekért biztosítják ugyanazokat a feltételek az EU-ban, mint itthon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. okt. 22. 11:21 Privát üzenet

Simán tud venni akárhol, elmondanám neked hogy meg Irakban és Iránban is tudtam venni, úgyhogy tisztában vagyok vele

Van ahol max útlevelet kérnek és ennyi

Második válaszoló eleg hülye vagy 😂 Látszik hogy külföldön sem voltál meg

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. okt. 22. 12:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most 2015 közepén, van e valami megoldás korlátlan mobilinternetre, valahogy külföldi kártyával, vagy valamivel?
Ha külföldön vagyok pl. Horvátországban és internetet szeretnék szerintetek mi a legkedvezőbb megoldás?
Samsung Galaxy Grand Prime wifi problémára megoldás? Más is tapasztalta?
Samsung Galaxy XCover 2 internet problémákra megoldás?
Sony xperia E4-es telefonom egy ideje nem menti a wifihálózatokat, mi lehet az oka? mi a megoldás?
Ujratelepitettem a telomat és van egy játék ami eddig nem csinált ilyet letoltottem ujra és most azt irja hogy rossz az internet cnonnection pedig semmi baj vele lehet ehez az...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!