Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s probléma! Mitől?...

Iphone 6s probléma! Mitől? Sürgős!

Figyelt kérdés

NA AZ TÖRTÉNT hogy elinditottam a facebook frissitest aztan felraktam toltore egy idő után jövök fel érte, aztán megfogom tiszta forró ugye bekapcsolomxd mármint csak megnyomtam a gombot nem reagál mondom oké, kikapcsolt jolvan aztáán bekapcsoltam, és furcsa volt hogy egy csomó ideig csak a logó volt fehér alapon es egyszer csak bekapcsolt aztan meg akartam nezni valamit facen éés nem volt, le volt törlődve mondom,mi van?:0 éés ugye megnéztem más alkalmazásokat minden jó, semmi baja bementem app storeba ugye, hogy akkor megnézem mizu van a facebookkal és kiirta hogy izé letöltés vagy mi tudod amit kiir amikor le akarsz tölteni egy uj alkalmazástxd éés rámentem ugye letöltésre aztán kiléptem az app storebol és valamit meg akartam nézni a beállításokban

belemegyek az alkalmazásba, nem indul el megpróbálok mást az se akkor lezártam, utána fel akartam oldani bejött a kép, de nem reagált semmire, nem tudtam feloldani ezután meeg csak úgy magától csinált egy olyant, hogy fekete lett a kép, és ott középen ilyen izét csináltXD tudod az a kör pöttyökből, amikor valamit be akar töltenixddd és ezután meg megint visszatért arra hogy van a logó fehér alapon. Ez volt tegnap 2 óra körül, és azóta sem változott. Valakivel történt már ilyen?:0 Utánaolvastam egy csomó helyen, de nem találtam ilyent, valakinek volt hasonló problémája, de csak hasonló, és nem is volt rá megoldás. Nagyon félek, tényleg nem 2ft-ról van szó. Van rá garancia, mert még csak 3 hónapos. (Ja és, bocsi hogy ékezet nélkül, meg néha xd-vel és több magánhangzóval irtam, meg hogy tudood, illetve az izékért is bocsi, nem vagyok infozseni nem tudtam megfogalmazni jobban, de szerintem így nagyjából érthető)



2016. okt. 23. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
ha sikerülne tömören, értelmesen leírni, majd elolvasom
2016. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi ésszel szabadlábon..
2016. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es ""válaszoló"" neked mi a problémád? Szerinted tehetek róla?
2016. okt. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!