Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új dual sim-es mobilt szeretné...

Új dual sim-es mobilt szeretnék vásárolni. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Amit szeretnék: 8 magos processzor, közép/felső kategória határa, android, dual sim, de emellett nem mondanék le a memória bővítéséről sem, vagyis olyan telefont keresek, amely 3 foglalatot tartalmaz. Melyiket ajánlanátok a jelenleg forgalmazott okostelefonok közül?

2016. okt. 23. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1: A processzor gyorsasága nem csak attól függ, hogy hány magos, például kevesebb maggal is vannak gyorsabb processzorok!

2: Mennyi rá a kereted?

2016. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt nem tudtam... Vagyis tudom, hogy több tényezőtől is függ (típus, magszám, GHz, GB), de hogy milyen kombináció a jó , azt nem tudom.

Olyan 60-65 ezer körül gondoltam.

2016. okt. 23. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Aktiv vagy nem aktív dual sim?mindkettő 4gs kártyás legyen vagy elég A 3g a 2.slotban?
2016. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom az aktív dual-hoz, főként az egyik számot használom, csak a másik is jó, ha nálam van... és elegem van mindkét telefonomból, már mind a kettő haldoklik. A második slot lehet akár 3G is, nem zárom ki a jelöltek közül. Ami fontos, az a wifi, mert otthon elég sokat használom, meg hogy a fényképek is élesek és szín hűek legyenek.
2016. okt. 25. 19:22
 5/13 A kérdező kommentje:

Esetleg tud valaki segíteni?

2015 vagy 2016-os modell, 2 sim + memória bővítési lehetőség. Melyik gyártó, melyik típusa felel meg ennek?

Köszi.

2016. nov. 1. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ott akadtam meg, hogy már egyre ritkábbak a 3 foglalatos telefonok, nehéz ilyet találni, de azért nézelődök tovább, hátha akad még ilyen.
2016. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy J5 dual milyen telefon? Most találtam a neten és az egyik internetes oldalon a kérdezz-felelekben ezt írták: "Ebben a két dual sim foglalat mellett még van egy foglalat külön a micros SD-nek?" - "Így van, tehát két sim kártya foglalat és Micro SD bővíthetőség egyaránt elérhető."
2016. nov. 1. 19:05
 8/13 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg a Sony Xperia C4 dual? A kettő közül melyik a jobb? Utóbbit elég kevés helyen kapni... Illetve még itt a Huawei Y6 II Compact, amiről tudom, hogy 2 sim + memcard.

Ezek közül melyik a legjobb készülék? (+ Melyikhez kapok még az elkövetkezendő években is tartozékokat?)

2016. nov. 1. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül az Xperia C4 dual a legjobb, már ha tényleg 3 foglalatos. :/
2016. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jiayu s3, lenovo k3 note
2016. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!