Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-ben megéri-e még iphone...

2017-ben megéri-e még iphone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Április-március fele tervezném megvenni.Illetve nektek mi a véleményetek a telefonról?
2016. okt. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit fog tudni mint most, szóval mindegy mikor veszed.
2016. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én decemberben veszek,amolyan meglepi karácsonyra-magamnak hihi! Ilyenkor arra gondolok,hogy van,akinek még 4s-van,meg 5,meg valaki még 5s-t vesz. Szóval nem leszünk lemaradva! :)
2016. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor megjelent akkor sem volt hűhó mára meg már... Inkább hagyjuk....
2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán neked a legújabb 7 vagy 7plus van? Vagy a 6s? Hát ha neked van rá pénzed,egészségedre,de nem kell lenézni azt,aki 6-ot vesz,mert arra van pénze.
2016. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy lenézem, viszont elkönyvelem hogy vagy lusta foglalkozni a témával, vagy hül.y.e hozzá, vagy csak egy idió.ta. Én messziről kerülöm a jelenlegi almákat. Azokat is amiket felsoroltál.
2016. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6s-t vegyél inkább, ha mindenképpen iPhone-ra vágysz.
2017. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-om van,semmi baj nincs vele.
2017. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!