Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Colors K20 Droidom van....

Gublug kérdése:

Colors K20 Droidom van. Hogyan torolhetem a google play storet es a play servicest h irmagja se maradjon?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 23:09
 1/9 Wadmalac ***** válasza:

Root után system app remover appal.

Amit a Google áruházból tölthetsz le. :D

Miért is jó az, ha nincs a telón?

:D

2016. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet keveset tudok a okos telefonokrol, de barmit amit a google play storebol tolthetek nincs ra szuksegem. Igy erzem. Es bosszantanak a frissitesei.
2016. okt. 25. 17:41
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Lehet, hogy keveset tudsz az androidos telefonokról... De gyakorlatilag szinte mindent a Play áruházból telepíthetsz, az a szabvány repója. Ha engedélyezed a beállításokban, akkor természetesen használhatsz külső forrásokat is -a saját felelősségedre...
2016. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"de barmit amit a google play storebol tolthetek nincs ra szuksegem."


Akkor lényegében semmire sincs szükséged, a téma zárható.


Nade:


Hű, te aztán valami szuper magabiztos mókuska lehetsz... És mégis, honnan fogod letölteni az appokat? Beleveted magad az android warez mocsarába, mert te akkora májer vagy, hogy neked ne ossza az észt a gugli play store? Mert bármi, ami egyáltalán letölthető az androidra, az mind ott van a playon is. Legálisan, biztonságosan. Egyébként a gugli play store service-t fagyaszthatod, attól még megy a telefon.

2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De mi szuksegem lenne az appokra ha nem hasznalok semmi specit? Nem bujom a telom annyira es az alapok is megfelelnek.

Felolem meg is gyozhettek h miert jo.

A faragatlansagot viszont mellozzetek mert nincs ra szukseg.


Pl. Megmondja vk h hogyan lehet beallitani h ne toltson le frissiteseket a mar meglevo appokhoz?

A telon allitottam ezt azt de nem tudom eleg e.

2016. okt. 25. 21:25
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

A frissítések arra valók, hogy az adott appok hibáit javítsák, funkcióit bővítsék illetve a változó, fejlődő netes környezetben is működőképesek maradjanak.

A frissítés nem bosszantásra van, hanem a rendszeres karbantartás része.

Ennyi erővel azt is mondhatnád, vettél egy új autót, ez neked így jó, ezért sosem fogsz benne olajat cserélni, új gumit venni, rendszeres kötelező szervizre vinni.


Szóval, frissítést letiltani dőreség.


Az meg, ha a google payből semmit nem akarsz letölteni ma, az nem jelenti, hogy holnap sem. Amíg meg nem töltesz le, mit zavar, hogy ott van rá a lehetőség?

2016. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Wadmalac,

köszi. A stílusod korrekt. Igazad is lehet.


Hol állíthatom be, hogy Nem kérek a google play frissítéseiből, VAGY Hogy én hagyhassam jóvá, hogy frissítsen vagy sem?

2016. okt. 26. 14:26
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Azt hiszem, ezt csak a Google Play appban, a balról kihúzható beállítási mezőben tudod állítani.

De én javasolnám a frissítések használatát, az a karbantartás egy formája. Azt érdemes beállítani, hogy csak akkor frissítsen, ha wifin vagy.


Ahogy elnézem, ez a teló csak 8 GB belső tárhelyes, ott mondjuk egy fél éves használat után már elkezdhetnek útban lenni a frissítési csomagok, betelik a kis tárhely.


Ilyenkor jó, ha a google fiókodon van folyamatos szinkronod, mert akkor csinálsz egy gyári visszaállítást, utána google szinkronnal visszahúzol mindent a telóra, akkor már CSAK a legfrissebb állapotú appjaid töltődnek vissza a felhőből, a frissítési frincfrancok nem és lesz egy kupac szabad helyed.

2016. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor megbeszéltünk mindent.

Köszönöm szépen.

2016. okt. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!