Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge vagy...

Samsung galaxy s7 edge vagy iphone 6s plus?

Figyelt kérdés
Regota olcsobb kozepkategorias telefonokat hasznalok, de ez keves, mert igazabol sokat hasznalom, fotozas e-mailezes, youtube, messenger, google drive es egyeb tarhelyek stb, meg a hangalapu keresest is hasznalom, amit csak ki tudok hozni belole, azt ezen csinalom, hogy a gepet ne kelljen sokat hasznalni. Ezekre a kozepkategoria kicsot keves. Mindig sokalltam kiadni erte ennyit, 50 ezres volt a legdragabb, de most megis vennek, hosszutavra akarom, hogy szoftvertamogatott legyen stb, nagy tarhellyel. Melyiket erdemesebb a ketto kozul? Igazabol a stabilitas nagyon fontos, tudom, hogy az iphone zart rendszer, es nem huzhatok at csak ugy geprol app telepitoket stb, de ez nem annyira gond ha sokkal stabilabb, mint az s7 edge. Sokallom az arat amugy, s7 edge mar 160 ezer ft-ert van, iphone meg 200 folott, es mivel nem bovitheto, abbol 64 gb kellene, vagy a 4k video miatt 128 gb is akar. Melyiket erdemesebb venni? Ezen a szinten a Samsung is stabil? Nekem a mostsni Samsung galaxy grand prime nagyon instabil, sokszor magatol ujraindul, lefagy bongeszes kozben.

2016. okt. 25. 11:38
 1/9 BM-Striker ***** válasza:

Ebben árkategóriában, miden telefon stabil (Beta verziójú rendszert futtató Nexus-okat kivéve ).


S7 szerintem jobb, mint a 6s Plus, de egyikkel se járnál rosszul.

2016. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Béta verziós nexust fölös említeni, úgyse tudja mi.

Csak annyi esik le belőle neki hogy "nem stabil".


Amúgy meg ha csak annyit csinálsz akkor nem hinném hogy teljesen indokolt lenne a felső kategória, de pont olyan mobilokat mondtál amit nem lehet összehasonlítani. Kb mint egy Bentley és egy felsőkategóriás BMW.

Amelyik tetszik neked, meg amelyik oprendszer jobban bejön.

2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg ha csak annyit csinálsz akkor nem hinném hogy teljesen indokolt lenne a felső kategória"


Mert ez nem elég? Van ismerősöm, aki tényleg nem csinál semmi extrát, csak menőzésből veszi, én azért aktívan használom irodai funkciókra is meg mindent, amit csak tudok vele. Csak a felső kategóriás android ismeretlen még nekem, a középkategória nagyon gyatra sajnos, ezt tapasztalom e mostanival, de igazság szerint mégis androidot vennék, ha biztosra tudnám, hogy azon a szinten nem fordul elő semmiféle hiba. Az ujjlenyomat olvasó, és a nagy felbontású kijelző (minimum full hd, de a samsung nagyobb) alap, mert jobb, mint kóddal feloldani a telefont, illetve rendszeres e-mailezés, böngészés, esetleg játék, irodai appok, kamerázás stb menne vele, és ha ilyet veszek akkor minimum két évre veszem, de még akár három, (ugyebár az iphone 5s még mindig piacképes teló frissítésekkel stb, hiába régi). A középkategória meg fél év múlva elavul, és annyi. Ezért ragaszkodok hozzá. Sokat számolgattam, jobb egyszer kiadni érte 160 ezret három évre, és normálisan használni, mint félévente cserélni a negyven ezres telefonokat, mert mind belassul, gyenge hardver van benne stb.

2016. okt. 25. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én s7 edget váltottam le 6S plus 64gb-ra. Jópárszor megjártam a szervizt az s7 edgel, ugyanis nem egy problémám volt vele. Először úgy kezdődött , hogy foglaltat jelzett a telefon a hívónak a kezemben teli térerővel, és csak az SMS értesítőt kaptam meg közvetlen utána . Gyakran én sem tudtam indítani hívást , ugyanis a telefon kiírta, hogy nincs regisztrálva a hálózaton( volt SIM csere is, és panel csere is de nem javult meg , egy héten 2-3x előfordult . Ezek után jött a random merülés, szűz rendszerrel is. Itt volt az a pont amikor visszakértem a vételárat és vettem egy 6S plust. Én aki életemben nem hittem volna,hogy elleszek iOS -en most mégis itt vagyok és jobban használható mint az említett Samsung "csúcsmodell ". A szolgáltatások is jobbak és az appok
2016. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De persze én alapból rég használtam már pl Bluetooth fájlküldést, vagy otg-t.
2016. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, sajna en is hallottam ilyet, ezert is tettem fel a kerdest, de akkor tenyleg instabil ezen a szinten is a samsung es az android. Kar erte, pedig kialakitasra tetszene, es maga a rendszer is jo volna, csak ezek a problemak. Nekem a samsungom gyakran ujraindul. Ezek szerint hiaba a nev, megse annyira minosegi.
2016. okt. 25. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lettek volna ezek a problémák akkor maradtam volna a samsungnál. Tényleg jó a kamerája, tényleg vízálló . Nézz szét a mobilarénán, ott sok user van eltérő tapasztalatokkal
2016. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nekem88 válasza:
S7E-et használok egy ideje,abszolut semmi gondja! Iphone-ban nem vagyok ottthon,de biztosan jók azok is.Szériahibás mindenhol előfordulhat sajnos.Hol több,hol kevesebb...
2016. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsung sokkal többet nyújt :) Es a te grand primeod nem kozepkategorias, hanem az alsó kategória alján van. A kozepkategoria mondjuk egy galaxy a3/a5 2017, es az azért mar korántsem rossz. Vagy a honor8 felső kategóriás, de igaz, hogy nem a csucsok csúcsa. De az s7 edge mindenben felsos. Igaz, most az s8 jobb mar kicsit :D
2017. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!