Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyakran nem csörög ki a...

Gyakran nem csörög ki a telefonom, csak a sikertelen hívásokról kapok sms értesítőt. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Core Prime VE a készülék a Telekomnál.

Sim kártyát már cseréltem, mert a Telekom ügyfélszolgálatán azt mondták, lehet, hogy ezért sikertelen gyakran a hívásfogadás, de a helyzet nem változott.


Olyan próbát is tettem már, hogy a képernyő aktív volt, semmi extra app nem futott és így sem sikerült a hívásfogadás, csak kb negyedik-ötödik próbálkozásra.



#hívásfogadás #sikerltelen
2016. okt. 25. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus Samsung hiba, 3 ismerősőmnek is ezt játszotta.. galaxy young, prime, harmadikat nem tudom..
2016. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És készülékcsere vagy más megoldotta-e a problémát?

Az enyém még garis (1 éven belüli), de ha mind ilyen vacak, akkor inkább gyorsan eladom, most még többet ér.

2016. okt. 25. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ketten cseréltek Sony+HTC--re.. de rohadt idegesitő volt, mindig én mentem szólni cimbinek.h megint nem elérhető.. megnéztük telefonon max térerő minden jónak tünt, bejövő hívás meg nuku...
2016. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!