Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy Xiaomi...

Huawei P8 Lite vagy Xiaomi Redmi 3s Prime?

Figyelt kérdés

A Xiaomi 55k eustockból(van olcsóbb?).

A Huawei 50k árukeresőn, edigitalon 52.

Xiaomi megéri azt a plusz 5k-t? Ami külöbséget láttam hogy nagyobb tárhelye van, meg újabb android van rajta. De nem nagyon tudom őket összehasonlítani, mert nem vagyok képben a telókkal(meg lusta is vagyok).

Pls segítsetek eldöndetni melyiket vegyem meg.

Amire használnám: netezés(facebook,youtube),zenehallgatás(youtube,zenelejátszó)

A kamera kb tök ugyanaz mindkettőben(de 13/5 MP jó nekem). A töltéssel nincs bajom ha kb naponta-kétnaponta kell és jó lenne ha nem lassulna be egy félév után+ ne keljen lecsérnem legalább 3 évig.


[link]


[link]


Köszi a válaszokat.



2016. okt. 26. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A Xiaomiban nagyobb az aksi, több a ram és erősebb a gpu is.
2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, meggyőztél Saomi lesz. Szerintetek ha aranyszínűt rendelek az nagyon burzsoá? csak mert a fekete elfogyott a raktárból... Nem tudjátok mennyi idő míg újra rendelhető lesz?
2016. okt. 26. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ja meg ahogy nézem a sziamiau mellé nem adnak fülest tartozékként, tudnátok ajánlani 2-3 k jmf-ért valami bivaly fülest pls, köszi
2016. okt. 26. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár a Xiaomi-n nincs NFC és B20, illetve a kamerája is kicsivel talán rosszabb, mint a P8 Lite-é, de még így is elfogadható képeket csinál, minden másban viszont egyértelműen sokkal jobb, szerintem jól döntöttél, én is a Xiaomi-t ajánlom, hozzá pedig egy Sencor Sep 170 Vc fülhallgatót!
2016. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A 3s prime már tudja a B20-at.
2016. okt. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
és szerintem kamerában sem rosszabb mint a p8lite :D a p8litenak az akksija is gyenge, a kijelző fényereje sem a legjobb napfényben
2016. okt. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát, ment a zöld kéz.
2016. okt. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!