Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart Platinum 7...

Blaisejudge kérdése:

Vodafone Smart Platinum 7 vagy Samsung Galaxy A5 (2016) vagy Huawei P9 Lite Melyik készüléket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Vodafone előfizetésem van és a három készülék között nincs több 4 ezer forintnál. Mégis melyiket éri meg jobban megvenni? Az alkalmazásokat lehet az Sd kártyára helyezni? Mert a mostani Sony Xperia Sp nem engedi és a 8 GB kevés. Lényeg a fénykép minősége, a játékok gyorsasága. Fontos, hogy ne kelljen várni fél perceket a kezelés (alkalmazások, telefonkönyv megnyitása) közben és a böngészés közben az üzemidő sem árt, ha nagyobb, mint a mostani 3 órás kijelző ideje.

#Huawei P9 Lite #Samsung Galaxy A5 (2016) #Vodafone Smart Platinum 7
2016. okt. 28. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
És még esetleg ott az Lg G4 is lehetőségként. Igaz az 14 ezerrel több, de ha annyival jobb, akkor kiadok érte annyit. Bár az üzemidejéről nem sok jót olvastam.
2016. okt. 28. 10:31
 2/4 anonim ***** válasza:
LG G4 inkább de ha nincs elég pénz rá akkor P9 Lite
2016. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Specifikációk alapján szerintem platinum. ☺
2016. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
válaszd a huaweit!!! a vodafone rol meg nem sok jót olvastam. samsung telók állandóan belassulnak. főképp a játékok miatt. a huawei pedig igaz hogy sokak szerint iphone kopy de nagyon klassz kis teló ami sokat bír! jó kamera, gyors proci, szép külső, üzemideje remek. én a p9 et javaslom! ;)
2017. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!