Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet belépni LG G3...

Hogyan lehet belépni LG G3 bios menüjébe?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Van neki olyanja?
2016. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden andoridos telefonnak van. Van aki root menünek hívja. Csak mi az a gomb kombináció amivel elő lehet hozni, na azt nem tudom, és nem is találtam meg hogyan kell.....
2016. okt. 30. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Bekapcs+hangerő le. Egyébként nem minden androidra van recovery menü rakva gyárilag. pl xperia.
2016. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az csak hard resetet tud... Nekem az nem jó...
2016. okt. 30. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz vele? nAndroid backup-ot? Ahhoz custom recovery-t kell flashelni.
2016. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Recoveryt akartál írni...

G3-nál gyárilag nincs ilyen opció.

Ha akarsz, akkor custom recoveryre van szükséged. Szerencsére ezt elég egyszerű megoldani. Nekem G2 van gyári Lollipop rendszerrel, de a tesójánál is ugyanez a módszer: először rootolni kell, ezt legegyszerűbb az LG Root Script-el elvégezni (XDA-n megtalálható). Utána a Google Play áruházból telepíted az AutoRec megfelelő verzióját (ez nálam az Autorec G2 Lollipop (D802) névre hallgat, a te esetedben valószínűleg a D855 lesz a nyerő). Elindítod, megadod neki a kért root-jogot. Molyol egy darabig, majd kiír egy üzenetet, hogy végzett az előkészületekkel. Ráböksz a "Flash TWRP"-re és megvárod, míg végez. Ezután már nincs szükség az appra, akár törölheted is. Igény szerint a SuperSU-val a rootot is megszüntetheted...

Ezek után már be tudsz lépni a recoverybe úgy, ahogy előtte a hard restet végezted: kikapcsolt állapotban power+hangerő le, a bootlogónál egy pillanatra felengeded a power gomvot, majd ismét nyomva tartod, amíg megkérdezi, hogy töröljön-e mindent. Itt yes, majd a megerősítésnél ismét. Nem kell aggódni: resetelés helyett el fog indulni a TWRP.

Ami még ajámlott: letöltöd a legfrissebb bumped TWRP-t (3.2.0.1) és frissíted az AutoRec által feltelepített 2.7-es verziót...

Ennyi.

Azért mielőtt nekiállnál, ajánlom a mobilaréna G3 fórumának témaösszefoglalóját, ott részletesen leírják és a szükséges szoftverekhez is találsz linkeket.

Ha más rendszered van, akkor is nézz ott körül -vagy az XDA oldalain...

2016. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!