Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud-e valaki tényleges verseny...

Tud-e valaki tényleges versenytársat ajánlani a Huawei Nova ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki túlárazottnak tartja és nagy buktát jósolnak neki, pedig még épp csak 1-2 helyen kapható Magyarországon, de nekem nagyon tetszik és alig várom, hogy végre a T-mobilnál is kapható legyen. Viszont meggyőzhető és kíváncsi vagyok, hogy ki milyen versenytársat tud ajánlani evvel szemben. Már csak azért is, mert azt könnyű mondani valamire, hogy szar meg drága, de akkor úgy fair, ha mond is valaki jobbat!


Ami nálam nagyon fontos szempont:

- ennél ne tudjon kevesebbet: [link]

(legalábbis CPU, RAM, kamera és akkumulátor területén semmiképpen)

- ne kerüljön többe (kb. 120.000 Ft)

- valamint a T-mobilnál kapható legyen!


Kíváncsian várom a javaslatokat!!!



2016. okt. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a legjobb. Sőt.
2016. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem még: az hogy T-mobilnál kapható legyen és hogy max. 120.000 Ft, azon az alapár értendő. Tudom, hogy rengeteg előfizetéssel fele, meg harmadáron adnak luxustelefonokat, de az itt most nem játszik.

Csak minimál előfizetéssel (asszem ez kb. 2000 Ft náluk) ér valamit a javaslat és a hozzá kapcsolt ár!!! :)

2016. okt. 31. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapásból tudok egyet, ami jobb és olcsóbb is: Vernee Apollo Lite. 70K-ban kerül az Eustockból, de jelenleg nincs, de máshonnan rendelve, egy tízessel drágább.

[link]

Ja és kártyafüggetlen.

Amúgy kártyafüggetlenként, a Novát 120K-ért adják a MM-ben (úgyhogy ha ugyanennyibe kerül a Telekomnál, háátt... nem jársz annyira jól vele).

2016. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos remek telefon, de nekem mindenképpen a Telekomtól kell, hogy megvegyem. Ezért is írtam feltételnek!!!
2016. okt. 31. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A T honlapján biztos el tudnál igazodni.
2016. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!