Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows?

Android vagy Windows?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Nekem már két androidos telóm is (Samsung) bekrepált. (Magától kikapcsol, napi 3x-4x kell tölteni*, állandóan lefagy, nem hallom a híváskor a másik felet, pedig ez miatt volt már szervízben 2x is a telóm de nem lett jobb) Most kénytelen vagyok újat venni. A gyakorlatomat nem tudtam elintézni csak egyik csoptársam telóját kölcsönkérve. (Személyesen persze ez lehetetlen, nekik luxus bent lenni a kiírt időpontokban, mindegy) Nézegettem a választékot, de elbizonytalanodtam.


* Merülés. Pl.: este leteszem az asztalomra, ha akkor 100%-on van, reggelre olyan 40% körül lesz a töltöttség. Mielött leszidtok, mondom, hogy nem nyomkodom sem álmomban, sem a suliban a telót mégis iszonyatosan gyorsan merül.



2016. okt. 31. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első Samsungom kb 4 éven át kiszolgált mielött baja lett volna, ezért választottam másodjára is Samsungot, de ez alug bírt egy évet. Most másfél éves, de használhatatlan. Zenét nem hallgatok rajta, játékot nem töltök le rá, mert gépen mindkettő jobb. A kövi telóm csak telefonálásra, meg olykor neptunozásra, és e-mail-ezésre kellene. Sajnos, a mostanival a menetrendet sem tudom megnézni az örökös legagyások miatt. Vonaton ez elég kellemetlen, ha sietett az ember és elfelejtette az átszállásokat. Szóval szeretnék egy újat.
2016. okt. 31. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
A winmo nem tudom hol tart amikor utoljára a kezemben járt akkor még telefonkönyv funkció sem volt benne, De ha neked nem kellenek az androidos extra funkciók lehet jobban jársz a winmos telóval persze ha nem akarsz sokat költeni mert ha igen az iphone egy jobb választás szvsz.
2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1GB-os android, azt cső.
2016. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Windows Phone ideje már lejárt. Hamarosan a Symbyan sorsára jut.
2016. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
A kérdésed nem az, hogy Droid vagy Win, hanem inkább Samsung vagy Microsoft. A leírt jelenségek nem az operációs rendszerrel függenek össze, hanem az adott készülékkel. Nekem egyik telefonnal sem volt ilyen gondom, holott mindegyiken az Android valamelyik verziója ketyegett. A Windowsról nem tudok saját tapasztalat alapján nyilatkozni, egyik ismerős használta egy ideig -részben az én 5letem alapján-, meg volt vele elégedve, de a Win10 állítása szerint tele van bugokkal, ami miatt visszatért Androidra. Persze azóta kijavíthatták...
2016. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!